
Кремав килим 80x150 cm Estilo – Universal
80×150 cм, скандинавски, килими за дома, среден косъм
24,7 € / 48,31 лв.

Кремав килим 160x230 cm Estilo – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
67 € / 131,04 лв.

Кремав килим 120x170 cm Estilo – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
38,9 € / 76,08 лв.
Кремав килим 120x170 cm Estilo – Universal
История на цените
- 25.04.2026 г. - 38,9 € / 76,08 лв.
- 23.04.2026 г. - 38,9 € / 76,08 лв.
- 19.03.2026 г. - 33,2 € / 64,93 лв.
- 14.02.2026 г. - 40,42 € / 79,05 лв.
- 10.02.2026 г. - 47,55 € / 93 лв.
- 23.01.2026 г. - 35,6 € / 69,63 лв.
- 16.01.2026 г. - 38 € / 74,32 лв.
- 5.11.2025 г. - 33,29 € / 65,11 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кремав килим 120x170 cm Estilo – Universal
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Височина на купчината | 12 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 2.35 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (комбиниран) |
| Серия | Estilo |
| Модел | Структуриран/геометричен |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Back To School/Обикновено |
| Плътност | 1150 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Против подхлъзване/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Полиестер |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Кремав |
| Производител | Universal |
Подобни продукти

Светлорозов ръчно изработен памучен килим подходящ за пране 90x130 cm Bloom Rose – Lorena Canals
90×130 cм, ориенталски, килими за дома

Кремава пътека за открито и закрито 60x150 cm Mono Linen Vanilla – Pappelina
60×150 cм, пътеки, скандинавски

Кремав килим 160x240 cm Anders Beige Natural – Asiatic Carpets
160×240 cм, модерни, килими за дома

Кремав ръчно изработен килим от букле 160x230 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
160×230 cм, килими за дома, среден косъм

Кремав килим 80x150 cm Estilo – Universal
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 120x160 cm Laurent Beige Natural – Asiatic Carpets
120×160 cм, килими за дома, естествен

Ръчно изработен вълнен килим в светло естествен цвят 120x180 cm Calmio – Hanse Home
120×180 cм, скандинавски, модерни
В наличност
Кремав килим 160x230 cm Blanche – Universal
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Larson – Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
Безплатна доставка
Бежов ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Lyon Beans – Elle Decoration
Модерни, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Бежовo-кремав килим 120x160 cm Anders Beige Natural – Asiatic Carpets
120×160 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кремав килим 120x160 cm Laurent Beige Natural – Asiatic Carpets
120×160 cм, килими за дома, естествен

Бежова пътека за открито и закрито 70x180 cm Carl Linen – Pappelina
70×180 cм, пътеки, скандинавски

Кремав килим 120x170 cm Lena – Universal
120×170 cм, скандинавски, килими за дома

Килим в сребристо-розово 170x120 cm Aurora - Asiatic Carpets
120×170 cм, килими за дома, синтетични

Кремав килим 120x170 cm Estilo – Universal
120×170 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Бежов килим 200x290 cm Valley - Asiatic Carpets
200×290 cм, скандинавски, килими за дома

Вълнен килим в естествен цвят 160x230 cm Noah - Asiatic Carpets
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
Безплатна доставка
Кремав килим подходящ за пране 60x90 cm Athena – douceur d'intérieur
60×90 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 140x200 cm Sahara – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим 80x120 cm Bartoux Cream White – Elle Decoration
80×120 cм, килими за дома, среден косъм

Бежов вълнен килим 170x120 cm Rue - Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кремав ръчно изработен килим 160x230 cm Lambeth Jasper – Ted Baker
Ориенталски, килими за дома, къс косъм

Сив вълнен килим 133x180 cm Linea - Agnella
133×180 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
Бежов килим , 140 x 200 cm Pure - Hanse Home
140×200 cм, от полипропилен, скандинавски

Бежов двустранен ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Napa Tumbla – Asiatic Carpets
120×170 cм, скандинавски, килими за дома

Ръчно изработен вълнен кръгъл килим в светло естествен цвят ø 120 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 120 cм, скандинавски, модерни
В наличност
Бежова пътека за открито и закрито 70x300 cm Edit Mud Vanilla – Pappelina
70×300 cм, пътеки, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Светлосив вълнен килим 160x230 cm Morphic – Agnella
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
Безплатна доставка
Кремава пътека за открито и закрито 70x150 cm Ada Fossil – Pappelina
70×150 cм, пътеки, модерни

Бежов килим за открито , 80 x 150 cm Tilos - NORTHRUGS
От полипропилен, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 120x170 cm Helix 2200 – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност





