







Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външно осветително тяло (височина 20 cm) Ardas – Trio
| Цвят | Черен |
|---|---|
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Материал | Метал |
| Мощност | 10 W |
| Брой крушки | 2 бр. |
| Тип контакт | GU10 |
| Тегло | 0.67 kg |
| Дължина | 15 cm |
| Тип осветление | Стенно |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Степен на покритие | IP44 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на конструкцията | Алуминий |
| Material | Метал |
| Производител | Trio |








Пластмаса, е слънчева
В наличност
230V
В наличност



Пластмаса
В наличност



Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност

Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност



Стенни лампи
В наличност
230V
В наличност





Маса
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност