
Philips X30ZOOMX1-LED регулируема акумулаторна фенер XPERION LED 6W 3,7V 2500mAh
Описание на продукта
Мощен ръчен LED фенер, който улеснява работата. Ярка светлина, щадяща очите, подходяща за ежедневна употреба в гаража и работилницата. 2 нива на светлинен поток за необходимата гъвкавост (1000, 200 лм). Магнит за удобно осветление с свободни ръце. Здрав корпус, устойчив на удари, и водоустойчиво тяло. Функция Zoom съсредоточава светлината от 20° до 130°. Въртяща се глава на 180°.LED индикатор за състоянието на батерията. Презареждаема Li-Ion батерия 2500 mAh / 3,7V. Зареждане чрез USB-C кабел (1 м; включен в комплекта). Време за зареждане: 3,5 ч.
Спецификации
| Капацитет | 2500 mAh |
|---|---|
| Метод на свързване | С батерии |
| Тип | Фенерче/Работна лампа |
| Напрежение | 3,7 V |
| Място | Гараж/Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия/На батерии, включени/Акумулаторен |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Степен на механична устойчивост | IK07 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6 W |
| Температура на светлината | 6000 K |
| Общ светлинен поток | 1000 lm |
| Ъгъл на лъча | 130 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Жавот на батерията | 9 h |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Series | FLASHLIGHT Borgy, PRACOVNI svitilny |
| Производител | Philips |
Подобни продукти


Външна стенна лампа ръждиво кафява IP44 с датчик за здрач - Ruben
В наличност
Аплика Viokef Paros 1L-кафяв
В наличност
Комплект от 6 модерни вградени стенни лампи черни 7 см вкл. LED IP65 - Trem
В наличностБезплатна доставка
Външна стенна лампа черна IP44 с датчик за движение - Ruben
В наличност
Външна стенна лампа черна с опушен абажур 2-светлина IP44 - Denmark
В наличност
Класически външен стенен аплик черен с детектор за движение - Capital
Пластмаса
В наличност
Външна стенна лампа черна с датчик за движение IP44 - Gleam
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED IP54 със соларен сензор за движение - Judge
Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка
Външна лампа стълб сива 50 см IP44 - Sutton
В наличност
Външна стенна лампа антрацит с LED IP54 с датчик за движение - Zane
Пластмаса
В наличност
Brilagi-LED Екстериорен аплик BULKHEAD LED/20W/230V 3000/4000/6000 IP65
Стенни лампи, 230V
В наличност
Външна стенна лампа черна IP44 с датчик за здрач - Ruben
В наличност
Класическа таванна лампа черна IP44 - Leuven
В наличност
LED регулируема акумулаторна работна лампа 8W, 420 lm, IP44, 1200 mAh
Висящи светлини
В наличност
Интелигентен таванен аплик черен IP44 2-светлина с Wi-Fi ST64 - Charlois
В наличност
Индустриален външен стенен аплик ръждясал кафяв IP44 - Ruben
В наличност
Външна стенна лампа ръждяво кафява IP44 с датчик за движение - Ruben
В наличност
Външна лампа ръждиво кафява 45 см с гнездо IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
Класически външен стенен аплик черен IP44 - Capital
В наличност
Класически външен стенен фенер черен IP44 - Herb
В наличност
Класически висящ аплик за външна употреба черен IP44 - Havana Up
В наличност
Винтидж външна стенна лампа медна IP44 - Prato
Мед
В наличност
Ledvance - LED RGBW екстериорна лампа SMART+ SPOT LED/4,5W/230V IP65 Wi-Fi
230V
В наличност
Смарт външна стенна лампа черна IP44 вкл. WiFi ST64 - Jarra
В наличност
Аплика - Точкова светлина Lotus
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна IP44 вкл. Wifi ST64 - Capital
В наличност
Наземно място Elmark GRF317-Mauro
В наличност
Градински аплик Rolle-Black-15.4 x 19.7 x 35 cm.
В наличност
Класически външен стенен аплик черен IP44 - Havana Up
В наличност
Модерна външна стенна лампа тъмно сива с дим - Malios
Пластмаса
В наличност
Външна стенна лампа черна IP44 с датчик за движение - Femke
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Solight 5B308 - Двоен контакт за влажна среда IP54
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
