
Eglo 780428 - LED Спот за баня BABILONE 4xGU10/3W/230V IP44 черен
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 53.31 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Спот/Екстериорна лампа, Спот/Екстериорна лампа, Спот/Екстериорна лампа, Спот/Екстериорна лампа, Спот/Екстериорна лампа, Спот/Екстериорна лампа, Спот/Екстериорна лампа, Спот/Екстериорна лампа, Спот/Екстериорна лампа, Спот/Екстериорна лампа, Спот/Екстериорна лампа, Спот/Екстериорна лампа |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Брой крушки | 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Series | TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo |
| Производител | Eglo |
Подобни продукти


Плафон РИО, черен/мед, 5xE27
Модерни

Brilagi - LED плафонен полилей CERIA 1xE27/40W/230V Ø 50 см, черен/бежов
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
ONLI - Плафон ARIANNA 3xE14/6W/230V
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Таванна лампа черна с опушено и прозрачно стъкло 10-лампа - Bonnie
Стъкло, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Kolarz 731.12.4.110 - Плафон NONNA 2xE27/60W/230V Ø 40 см грозде
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Прикрепен полилей HAMAR 5xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Kolarz 731.13.4.110 - Плафон NONNA 3xE27/60W/230V Ø 50 см грозде
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Kolarz 731.11.4.110 - Плафон NONNA 1xE27/60W/230V Ø 30 см грозде
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
ONLI - Плафон MIRANDA 3xE14/6W/230V
Рустик, ключ за осветление, кръгъл
В наличност
ONLI - Плафон ALGA 3xE14/6W/230V бронзов
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Полилей за повърхностен монтаж MEGAPOLIS 5xE14/60W/230V лъскав хром
Кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Повърхностен полилей OSMO 6xE27/60W/230V черен
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Globo 54802S-3D - Прикрепен полилей XARA 3xE14/40W/230V
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
Полилей за повърхностен монтаж MODENA 3xE27/60W/230V златист/черен/бежов
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Brilagi - LED плафон CERIA 1xE27/40W/230V Ø 50 см бял/бежов
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
ONLI - Плафон ARIANNA 5xE14/6W/230V
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Плафон РИО, черен/мед, 3xE27
Модерни

повърхностно монтиран Полилей KORFU 3xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Плафон РИО, черен/сив, 3xE27
Модерни

Globo 54017-4 - Прожектор, луна PRISKA 4xE27/40W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Eglo 43533 - Таванен спот DELLOW 3xE27/40W/230V
В наличност
Плафон РИО, черен/сив, 5xE27
Модерни

ITALUX PND-5122-5 - Полилей за повърхностен монтаж FENEZA 5xE27/40W/230V
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Jupiter 2047 - Полилей за повърхностен монтаж PRATO 5xG9/10W/230V черен/бежов
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
ONLI - Плафон ARIANNA 2xE14/6W/230V
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
ONLI - Плафон MIRANDA 5xE14/6W/230V
Рустик, ключ за осветление, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Kolarz 731.10.17 - Спот NONNA 1xE27/75W/230V син
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Globo 56689-5 - Полилей за повърхностен монтаж KORDULA 5xE14/40W/230V
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
Плафон 45cm APP1239-C Złota
Модерни
В наличност
Globo 54802S-6 - Прикрепен полилей XARA 6xE14/40W/230V
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
Плафон ЛЕО, черен/мед, 4xE27
Модерни
Най-добрите продукти от Lampite.bg

Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Victorinox - Точилка за ножове 23 cм черна/червена
В наличност
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Многофункционален deep fryer 9in1 VERSALIO DE LUXE 1600W/230V 2 l бял
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
TEGA BABY - Детска масичка със столчета, сива/жълта
В наличност
PETITE&MARS - Бебешко чувалче 4в1 COMFY Роза Petal бежов
Зима, накрайници за крака, за момичета
В наличност
Novaservis - Душ комплект METALIA лъскав хром
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Taf Toys - Подаръчна кутия HELLO BABY
Утешители
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
TEGA BABY - Детска масичка със столчета сива/розова/тюркоазна
В наличност
Tefal - Касерола с капак DUETTO 22 см
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
Модулен стелаж с отделения BOXIFY бял
Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Кош за пране GUS кафяв
Бамбук, с капак, квадратна
В наличностБезплатна доставка