Бежов вълнен килим 120x170 cm Hague - Asiatic Carpets
Размери 120×170 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 160,8 € / 314,5 лв.
- 5.03.2026 г. - 160,8 € / 314,5 лв.
- 5.03.2026 г. - 160,65 € / 314,2 лв.
- 24.02.2026 г. - 189,18 € / 370 лв.
- 20.02.2026 г. - 160,8 € / 314,5 лв.
- 16.02.2026 г. - 189,18 € / 370 лв.
- 14.02.2026 г. - 160,8 € / 314,5 лв.
- 5.02.2026 г. - 189,18 € / 370 лв.
- 23.01.2026 г. - 160,8 € / 314,5 лв.
- 16.01.2026 г. - 164,59 € / 321,91 лв.
- 28.11.2025 г. - 151,34 € / 296 лв.
- 14.11.2025 г. - 160,8 € / 314,5 лв.
- 7.11.2025 г. - 170,26 € / 333 лв.
- 27.12.2024 г. - 179,97 € / 351,99 лв.
- 24.12.2024 г. - 211,67 € / 413,99 лв.
- 20.12.2024 г. - 179,97 € / 351,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежов вълнен килим 120x170 cm Hague - Asiatic Carpets
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Вълна |
| Височина на купчината | 14 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 4.9 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Комбиниран |
| Серия | Hague |
| Модел | Геометричен/структуриран |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 2200 g/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/ръчно изработен |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Латекс/памук |
| Спецификации на материала | 100% вълна |
| Производител | Asiatic Carpets |
Подобни продукти

Светлокремав килим , 120 x 170 cm Tate Tonal Textures - Asiatic Carpets
120×170 cм, килими за дома, къс косъм
Безплатна доставка
Бежов ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Shard – Flair Rugs
200×290 cм, скандинавски, модерни

Кремав вълнен килим 160x230 cm Hague - Asiatic Carpets
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
Безплатна доставка
Бежова пътека 80x200 cm Fancy – Hanse Home
80×200 cм, модерни, килими за дома

Бежов ръчно изработен килим със смес от вълна 80x150 cm Kari – Villeroy&Boch
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бежов ръчно изработен килим със смес от вълна 120x170 cm Ascot – Asiatic Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
Безплатна доставка
Кремав ръчно изработен памучен детски килим подходящ за пране 90x130 cm ABC – Lorena Canals
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

Бежов вълнен килим 230x160 cm Checkerboard - Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Бежова и кремава пътека за открито и закрито 70x200 cm Peg Linen Vanilla – Pappelina
70×200 cм, пътеки, скандинавски

Бежов килим 80x150 cm Sensation – Universal
80×150 cм, от полипропилен, скандинавски
В наличност
Бежов вълнен килим , 160 x 230 cm Lino Leaf - Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Бежов вълнен килим 120x170 cm - Flair Rugs
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кремав килим 120x180 cm - Casa Selección
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим Fox Liso, 60 x 90 cm - Universal
Килими за дома, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежова пътека за открито и закрито 70x270 cm Fred Beige – Pappelina
70×270 cм, пътеки, скандинавски
Безплатна доставка
Светлосив вълнен килим 133x190 cm Dive - Agnella
133×190 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
Бежов килим , 140 x 200 cm Menorca - House Nordic
140×200 cм, скандинавски, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов вълнен килим 200x290 cm Zen Garden - Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в цвят слонова кост 120x170 cm Harris Boucle – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кремава пътека подходяща за пране 80x250 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, пътеки, килими за дома

Бежов килим , 200 x 290 cm Norwalk Colin - Mint Rugs
200×290 cм, от полипропилен, скандинавски
В наличност
Бежова пътека за открито и закрито 70x300 cm Vera Beige – Pappelina
70×300 cм, пътеки, модерни
Безплатна доставка
Кремаво-бял килим, ø 160 cm Norwalk Fergus - Mint Rugs
⌀ 160 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Mesmerise Natural – Flair Rugs
200×290 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 120x180 cm Komodo Beach – Mila Home
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав вълнен килим 133x180 cm Colette - Agnella
133×180 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
Бежов вълнен килим Nature, ⌀ 110 cm - Bloomingville
⌀ 100 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в естествен цвят 120x180 cm Lozenge – Flair Rugs
120×180 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Кремав ръчно изработен памучен килим 170x240 cm Handloom – Lorena Canals
170×240 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Бежов вълнен килим 200x300 cm Agnus Brush Lines – Agnella
200×300 cм, скандинавски, модерни

Розов и кремав ръчно изработен памучен килим подходящ за пране 140x200 cm Lanes Vintage Nude – Lorena Canals
140×200 cм, ретро, индустриални
В наличност
Бежов и кремав килим за открито и закрито 70x140 cm Otto Grain – Pappelina
70×140 cм, скандинавски, синтетични
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност








