







Размери 160×230 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бежов вълнен килим 160x230 cm Hague - Asiatic Carpets
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Бежов |
| Материал | Вълна |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Вълна |
| Височина на купчината | 14 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 8.83 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Комбиниран |
| Серия | Hague |
| Модел | Геометричен/структуриран |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | Ръчно изработен/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте само мястото/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Латекс/памук |
| Спецификации на материала | 100% вълна |
| Производител | Asiatic Carpets |

80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Естествен, от памук, от полиестер
В наличност
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Модерни, от полиестер
В наличност
Пътеки, естествен, синтетични
В наличност
⌀ 160 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Скандинавски, килими за дома, естествен
В наличност
200×300 cм, килими за дома, естествен
В наличност
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
170×240 cм, ориенталски, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
200×300 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
200×290 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
57×110 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
200×290 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
200×290 cм, модерни, скандинавски
В наличност
200×300 cм, килими за дома, естествен
В наличност
⌀ 160 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Килими за дома, кръгла, естествен

⌀ 120 cм, скандинавски, кръгла
В наличност
Кръгла, от полиестер
В наличност
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Маса
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Метал
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност
Класически
В наличност


137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
156×44×109 cм
В наличност