
Сив килим 80x150 cm Soft – FD
80×150 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
55 € / 107,57 лв.

Сив килим 160x230 cm Soft – FD
160×230 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
157 € / 307,07 лв.

Сив килим 133x190 cm Soft – FD
133×190 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
-7 %118,64 € / 232,04 лв.
127 € / 248,39 лв.

Сив килим 200x280 cm Soft – FD
200×280 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
-7 %255,98 € / 500,65 лв.
274 € / 535,9 лв.
Сив килим 160x230 cm Soft – FD
Размери 160×230 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 157 € / 307,07 лв.
- 10.03.2026 г. - 157 € / 307,07 лв.
- 24.02.2026 г. - 167 € / 326,62 лв.
- 13.02.2026 г. - 177 € / 346,18 лв.
- 16.01.2026 г. - 167 € / 326,62 лв.
- 28.11.2025 г. - 119,69 € / 234,09 лв.
- 25.11.2025 г. - 125,99 € / 246,42 лв.
- 18.11.2025 г. - 139,99 € / 273,8 лв.
- 5.11.2025 г. - 156,97 € / 307,01 лв.
- 6.12.2024 г. - 152,88 € / 299,01 лв.
- 5.12.2024 г. - 179,97 € / 351,99 лв.
- 4.12.2024 г. - 134,98 € / 264 лв.
- 3.12.2024 г. - 125,98 € / 246,4 лв.
- 3.12.2024 г. - 179,97 € / 351,99 лв.
- 28.11.2024 г. - 144,18 € / 281,99 лв.
- 26.11.2024 г. - 171,28 € / 334,99 лв.
- 22.11.2024 г. - 145,72 € / 285 лв.
- 19.11.2024 г. - 171,28 € / 334,99 лв.
- 15.11.2024 г. - 153,9 € / 301 лв.
- 12.11.2024 г. - 171,28 € / 334,99 лв.
- 8.11.2024 г. - 153,9 € / 301 лв.
- 30.10.2024 г. - 171,28 € / 334,99 лв.
- 29.10.2024 г. - 145,72 € / 285 лв.
- 29.10.2024 г. - 140,61 € / 275,01 лв.
- 28.10.2024 г. - 145,72 € / 285 лв.
- 27.10.2024 г. - 140,61 € / 275,01 лв.
- 27.10.2024 г. - 145,72 € / 285 лв.
- 21.10.2024 г. - 171,28 € / 334,99 лв.
- 13.09.2024 г. - 145,72 € / 285 лв.
- 30.08.2024 г. - 171,28 € / 334,99 лв.
- 25.08.2024 г. - 145,72 € / 285 лв.
- 20.08.2024 г. - 171,28 € / 334,99 лв.
- 16.08.2024 г. - 145,72 € / 285 лв.
- 1.08.2024 г. - 171,28 € / 334,99 лв.
- 28.07.2024 г. - 145,72 € / 285 лв.
- 16.07.2024 г. - 171,28 € / 334,99 лв.
- 12.07.2024 г. - 145,72 € / 285 лв.
- 26.06.2024 г. - 171,28 € / 334,99 лв.
- 20.06.2024 г. - 137,03 € / 268,01 лв.
- 1.05.2024 г. - 171,28 € / 334,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Сив килим 160x230 cm Soft – FD
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Цвят | Сив |
| Държава на произход | PL |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 7 mm |
| Плътност | 1337 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 7.5 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Soft |
| Модел | Геометричен/абстрактен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте само мястото/почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Полиестер/юта/памук/латекс |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | FD |
Подобни продукти

Тъмносив килим 160x230 cm Soft – FD
160×230 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Сив вълнен килим 200x300 cm Jolene graphite – Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Кафяво-кремав килим 120x170 cm Egon – Villeroy&Boch
120×170 cм, килими за дома, къс косъм

Кремав килим 200x280 cm Orient Saraceni – Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим в сиво/златисто 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 80x150 cm Apollo – Think Rugs
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Светлокафяв килим 200x280 cm Sensi Jim – FD
200×280 cм, килими за дома, къс косъм

Килим в цвят жълта охра и сиво 80x150 cm Soft – FD
80×150 cм, модерни, килими за дома

Зелен кръгъл килим ø 160 cm Méridional - Hanse Home
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Бежов кръгъл килим ø 160 cm Salsa – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Килим Аргентум диви цветя в сиво

Светлосин/светлокафяв кръгъл килим подходящ за пране ø 120 cm Sandstorm – Vitaus
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим 200x300 cm Zetta Vintage Style – Flair Rugs
200×300 cм, ретро, килими за дома

Син килим 160x230 cm Nova Persian Blue – Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, естествен

Сив килим 60x110 cm Salsa – Ayyildiz Carpets
60×110 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Син килим 160x240 cm Sovereign - Asiatic Carpets
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

Бежов килим , 120 x 170 cm Parun Tabriz - Nouristan
120×170 cм, ретро, ориенталски
В наличност
Черно-бял килим 200x280 cm Avanti – FD
200×280 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Модерен шаги килим Twilight сребрист кръг
Модерни, кръгла

Килим Медисън бежови линии, антрацит

Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 120x180 cm - Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Черно-бял кръгъл килим за открито и закрито ø 160 cm Duet Kona – NORTHRUGS
⌀ 160 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 80x150 cm - Mila Home
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелен килим подходящ за пране 60x100 cm Green Meadow – Mila Home
60×100 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сива пътека 80x250 cm Alvor – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим Argentum абстракт синьо

Килим Canyon преливащо бежово-син

Килим Makissa, ⌀ 100 cm Kahve - Vitaus
⌀ 100 cм, рустик, килими за дома

Килим 200x290 cm Beruti – Universal
200×290 cм, модерни, килими за дома

Сива пътека 60x220 cm Vista – Think Rugs
60×220 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим 160x230 cm Siroco – Universal
160×230 cм, ретро, килими за дома
Най-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност





