




Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Размери на сгънатите стъпала: 45 x 6,5 x 95,5 cm. Височина на второто стъпало: 47 cm.
| Височина: | 75 cм |
|---|
| Цвят | Черен |
|---|---|
| Специфичен материал | Алуминий |
| Материал | Метал |
| Капацитет на тежестта | 150 kg |
| Тегло | 2.55 kg |
| Дължина | 43.5 cm |
| Защита против плъзгане | Да |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа |
| Material | Метал |
| Производител | Rolser |

91×6 cм
В наличност
119×44 cм
В наличност
153×44 cм
В наличност
63×17 cм
В наличност
153×5 cм
В наличност

200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

240×260 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


198×130×192 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

80×60 cм

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност