доказано качество, отговаря на изискванията
История на цените
- 13.05.2026 г. - 23,47 € / 45,9 лв.
- 1.05.2025 г. - 23,47 € / 45,9 лв.
- 29.03.2024 г. - 15,8 € / 30,9 лв.
- 6.03.2024 г. - 23,47 € / 45,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Philips, който имаме на склад на цена 12.36 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Цвят на светлината | Ежедневно бяло |
| Ecologic | Да |
| Цвят | Зелен |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 13 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1521 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 150 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 3 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Series | ZELENÉ ŽÁROVKY Philips |
| Производител | Philips |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Подобни продукти

К-кт 3x LED Крушка Philips A60 E27/13W/230V 2700K
E27, LED, ECOlogic
В наличност
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
К-кт 3 бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
К-кт 3бр. LED крушки Philips GU10/4,7W/230V 2700K
GU10, LED
В наличност
К-кт 6 бр. LED крушки Philips A60 E27/13W/230V 2700K
E27, LED, ECOlogic
В наличност
КОМПЛЕКТ 3x LED Крушка VINTAGE Philips A60 E27/7W/230V 2700K
E27, LED, ретро
В наличност
К-кт 3бр. LED крушки VINTAGE Philips E27/4,3W/230V 2700K
E27, LED, ретро
В наличност
LED Димируема крушка SMART+ A60 E27/6W/230V 2700K - Ledvance
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
К-кт 4 бр. LED крушки Philips A60 E27/10,5W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
Комплект от 3 LED крушки Philips A60 E27/13W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
Комплект от 3 LED димируеми крушки Philips Hue WACA E27/8W/230V 2200-6500K
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED Крушка Philips GU10/4,7W/230V 2700K
GU10, LED
В наличност
КОМПЛЕКТ 3x LED Крушка Philips B35 E14/4,3W/230V 2700K
E14, LED, ECOlogic
В наличност
К-кт 3x LED RGBW Димируема крушка PAR16 GU10/4,7W/230V 2200-6500K Wi-Fi - WiZ
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Immax NEO 07712L - LED RGB+CCT Димируема крушка NEO LITE E27/9W/230VWi-FiTuya
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
К-кт 2 бр. LED димируеми крушки Philips Hue WHITE E27/9,5W/230V 2700K
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED Крушка A60 E27/9,5W/230V 4000K - Osram
E27, LED
В наличност
LED Димируема крушка SUPERSTAR E27/20W/230V 2700K - Osram
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Крушка LED GLS COG E-27 3,8W WOJ+14641
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED Крушка Philips G9/3,7W/230V 3000K
LED
В наличност
К-кт 3x LED Димируема крушка Philips Hue WHITE AMB. GU10/4,2W/230V 2200-6500K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED Крушка Philips A60 E27/8W/230V 3000K
E27, LED
В наличност
LED Димируема крушка A60 E27/11W/230V 2700K - Osram
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Immax NEO 07745L - LED RGB+CCT димируема крушка E14/6W/230V 2700-6500K Wi-Fi
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
LED Крушка VINTAGE E14/1,5W/230V 2400K - Osram
E14, LED
В наличност
LED Димируема крушка RETROFIT A60 E27/11W/230V 4000K - Osram
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект 6x LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 4000K
GU10, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED RGBW димируема крушка A80 E27/18,5W/230V 2200-6500K CRI 90 Wi-Fi - WiZ
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
LED Димируема крушка C35 E14/4,9W/230V 2700-6500K CRI 90 Wi-Fi - WiZ
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 3 LED крушки от рециклирана пластмаса A100 E27/14W/230V 2700K - Osram
E27, LED
В наличност
Димируема LED крушка Philips Hue WACA A60 E27/9W/230V 2000-6500K
E27, LED, затъмняващи се
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Комплект от 2 табуретки AVIKO, Ø 38/45 cm, сива/бежова
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Спортна количка ANNET PLUS бежова
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
