
LED крушка ULTRAEFFICIENT Philips A60 E27/2,3W/230V 2700K
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Крушката отговаря на изискванията на EyeComfort - щади и не уморява очите ви.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 7,3 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 1535 lm |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 500000 ON/OFF |
| Форма | Глобус |
| Ъгъл на лъча | 300 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | ULTRA EFFICIENT Philips |
| Производител | Philips |

E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Затъмняващи се, Тип G9, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност