
17,95 €18,95 €
35,11 лв.37,06 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен стенен осветител. Цвят на светлината - топло бяло. LED източникът е включен.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Максимална входяща мощност на източника | 2,5 W |
| Общ светлинен поток | 360 lm |
| Стил | Други |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Функция | LED технолигия |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Място | Градина и пътеки |
| Брой крушки | 2 |
| Входяща мощност | 2,5 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Еквивалент на класическата крушка | 17 W |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Series | REDONDO Eglo |
| Производител | Eglo |



230V
В наличност





Пластмаса
В наличност

Със сензор за движение
В наличност



230V
В наличност








Пластмаса
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличност



Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност

Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност

Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност

230V
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност