
16,99 €17,99 €
33,23 лв.35,19 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Solight, който имаме на склад на цена 11.57 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Стил | Други |
| Тип | Екстериорен аплик/Индустриална лампа |
| Място | Гараж/Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 13 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 13 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 63 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 910 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 13 W |
| Series | OUTDOOR Solight |
| Производител | Solight |








Стенни лампи, 230V
В наличност


Със сензор за движение
В наличност
Пластмаса
В наличност
230V
В наличност









Пластмаса
В наличностБезплатна доставка



230V
В наличност
230V
В наличност




Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност

Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност

230V
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност