
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Смарт димируема крушка. Регулируема температура на светлината от 2700К до 6500К. Контролира се чрез приложението WiZ App, което може да бъде изтеглено безплатно на вашия смартфон или таблет. WiZ работи със съществуващия ви Wi-Fi рутер, не е необходим допълнителен портал за връзка. Мониторинг на енергията, приложението WiZ води запис на потреблението на енергия на вашето осветление. Контролирайте осветлението си отвсякъде с помощта на вашия смартфон. Настройвайте сцените си с предварително зададени динамични режими на осветление. Поддържа гласово управление Google Assistant, Alexa или Siri.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E27 |
| Тип крушка | LED |
| Тип | Филамент крушка/LED крушка |
| Стил | Винтаж |
| Функция | LED технолигия/Димируем/Управление чрез телефон |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 7 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 806 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | BULB WiZ |
| Производител | WiZ |

E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, рефлекторни крушки
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност

E27, LED, затъмняващи се
В наличност

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, затъмняващи се, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
GU10, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Стенни часовници
В наличност
Малък
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Овален, мат, ламинат
В наличностБезплатна доставка