Продукти, които може да харесате
Ledvance - LED Екстериорна лампа SPOT SPIKE LED/1W/12V IP44
История на цените
- 30.04.2026 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 7.11.2025 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 30.03.2025 г. - 47,5 € / 92,9 лв.
- 21.01.2025 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 20.09.2024 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 5.03.2024 г. - 47,5 € / 92,9 лв.
Описание на продукта
Хибридна модерна външна лампа. Може да използва както слънчева енергия, така и електричество от мрежата. Лесен монтаж и електрическо свързване без инструменти и специални умения, независим от захранването. 12V DC напрежение за максимална безопасност. Възобновяема енергия. След свързване към електрическата мрежа, осветителното тяло автоматично превключва на мрежово захранване, когато батерията на соларния панел се изтощи. Клас на защита на осветителното тяло: IP44. Клас на защита на щепсела за свързване: IP67. Дължина на свързващия кабел: 0,3 м. Соларният панел не е включен в комплекта. Подходящи аксесоари можете да намерите в свързаните продукти.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 12V |
|---|---|
| Соларно | Да |
| Цвят | Черен |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Степен на механична устойчивост | IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF |
| Напрежение | 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W |
| Series | DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance |
| Производител | Ledvance |
Препоръчва се

Романтичен външен стенен фенер тъмно зелен - Лондон
В наличност
Стойка за външна лампа черна с димен абажур 30 см - Denmark
Пластмаса
В наличност
Комплект от 6 черни регулируеми външни прожектори за земя IP65 - Delux
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Модерен външен прожектор черен регулируем IP65 - Delux
Пластмаса
В наличност
Комплект от 2 романтични външни стенни лампи бронз - London
В наличност
Комплект от 4 черни градински прожектора с LED IP68 - Garly
Дърво
В наличност
Винтидж външна стенна лампа бронзова - Antigua Down
В наличност
Модерен стълб за външна лампа тъмно сив с опушено 45 см - Malios
В наличност
Черна външна лампа 220 см 2-светлина IP44 - Хавана
В наличностБезплатна доставка
Класическа фенери антично злато - New Haven
В наличност
LED външен декоративен гирлянд 10xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
Външна стоеща лампа черна 120 см IP44 - Хавана
В наличност
Комплект от 6 външни стенни лампи черни квадратни с LED IP65 - Gem
В наличност
Модерен външен аплик тъмно зелен IP44 - Канзас
В наличност
Brilagi - LED соларен декоративен гирлянд BUBBLE 200 LED / 8 функции / 20 м / IP65 / топла бяла
Е слънчева
В наличност
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20m черна IP44 топла бяла светлина
В наличност
Селска външна лампа черна IP44 - New Orleans 3
В наличностБезплатна доставка
Модерна стенна лампа черна 2-светлина GU10 AR70 IP54 - Baleno
В наличност
Класически външен стълб черен 217 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
Индустриална стоеща лампа за външен монтаж ръждиво кафява 65 см IP44 - Baleno
В наличност
Външна стенна и таванна лампа антично злато кръгла IP44 - Noutica
В наличност
Класически външен стълб черен 122 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED регулируема с датчик за движение - Kamile
В наличност
Модерна лампа за стълб за външен монтаж тъмно сива с опал 80 см IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
Комплект от 2 външни стенни лампи черни с детектор за движение - Rotterdam
В наличност
LED соларен прожектор с сензор LED/5W/3,7V 4000K IP54 черен
Е слънчева
В наличност
Индустриална външна подова лампа черна 65 см IP44 - Baleno
В наличност
Външна стенна и таванна лампа антично злато овална IP44 - Noutica
В наличност
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 4-светлинен ефект IP65 - Cellar
В наличностБезплатна доставка
Класически външен стенен аплик антично зелен IP44 - Glasgow
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност




















