Продукти, които може да харесате
Ledvance - LED Екстериорна лампа VENUS LED/4W/12V IP44
История на цените
- 29.04.2026 г. - 64,37 € / 125,9 лв.
- 20.09.2024 г. - 64,37 € / 125,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 64,88 € / 126,89 лв.
Описание на продукта
Хибридна модерна външна лампа. Може да използва както слънчева енергия, така и електрическа енергия от електрическата мрежа. Лесен монтаж и електрическо свързване без инструменти и без специализирани знания, независимо от захранването. 12V DC напрежение за най-висока безопасност. Възобновяема енергия. След свързване към електрическата мрежа, осветителното тяло автоматично превключва на мрежово захранване, когато батерията на слънчевия панел е изтощена. Степен на защита на осветителното тяло: IP44. Степен на защита на свързващата щепсела: IP67. Дължина на свързващия кабел: 0,3 м. Корпус от неръждаема стомана. Слънчевият панел не е включен в комплекта. Подходящи аксесоари можете да намерите в свързаните продукти.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 12V |
|---|---|
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Соларно | Да |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Напрежение | 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Степен на механична устойчивост | IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03 |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Series | DALLAS Ledvance, VENUS Ledvance, DALLAS Ledvance, VENUS Ledvance, DALLAS Ledvance, VENUS Ledvance, DALLAS Ledvance, VENUS Ledvance, DALLAS Ledvance, VENUS Ledvance, DALLAS Ledvance, VENUS Ledvance, DALLAS Ledvance, VENUS Ledvance, DALLAS Ledvance, VENUS Ledvance, DALLAS Ledvance, VENUS Ledvance, DALLAS Ledvance, VENUS Ledvance, DALLAS Ledvance, VENUS Ledvance, DALLAS Ledvance, VENUS Ledvance |
| Производител | Ledvance |
Препоръчва се

Модерен стълб за външна лампа тъмно сив с опушено 45 см - Malios
В наличност
Класическа фенери антично злато - New Haven
В наличност
LED външен декоративен гирлянд 10xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
Класически външен стенен фенер антично злато IP44 - Herb
В наличност
Модерен външен прожектор черен регулируем IP65 - Delux
Пластмаса
В наличност
Комплект от 2 романтични външни стенни лампи бронз - London
В наличност
Модерна лампа за стълб за външен монтаж тъмно сива с опал 80 см IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
Комплект от 6 черни регулируеми външни прожектори за земя IP65 - Delux
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Външна стенна лампа черна с LED регулируема с датчик за движение - Kamile
В наличност
Външна стоеща лампа черна 120 см IP44 - Хавана
В наличност
Класически външен стенен аплик антично зелен IP44 - Glasgow
В наличност
Комплект от 2 външни стенни лампи черни с детектор за движение - Rotterdam
В наличност
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 4-светлинен ефект IP65 - Cellar
В наличностБезплатна доставка
Класически външен стълб черен 122 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
Външна стенна и таванна лампа антично злато кръгла IP44 - Noutica
В наличност
Класически външен стълб черен 217 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
LED соларен прожектор с сензор LED/5W/3,7V 4000K IP54 черен
Е слънчева
В наличност
Винтидж външна стенна лампа бронзова - Antigua Down
В наличност
Романтичен външен стенен фенер тъмно зелен - Лондон
В наличност
Комплект от 2 външни стенни лампи черни IP44 със стъкло - Rotterdam
В наличност
Индустриална стоеща лампа за външен монтаж ръждиво кафява 65 см IP44 - Baleno
В наличност
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20m черна IP44 топла бяла светлина
В наличност
Комплект от 6 външни стенни лампи черни квадратни с LED IP65 - Gem
В наличност
Комплект от 4 черни градински прожектора с LED IP68 - Garly
Дърво
В наличност
Стойка за външна лампа черна с димен абажур 30 см - Denmark
Пластмаса
В наличност
Индустриална външна подова лампа черна 65 см IP44 - Baleno
В наличност
Модерна стенна лампа черна 2-светлина GU10 AR70 IP54 - Baleno
В наличност
Подова лампа за външен монтаж черна 45 см IP44 регулируема 2-светлинна - Duo
В наличност
Външна стенна и таванна лампа антично злато овална IP44 - Noutica
В наличност
Селска външна лампа черна IP44 - New Orleans 3
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комод HOPE дъб сонома
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка CLASIC AMBER A60 E27/9W/230V 2200K - Brilagi
E27, LED
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Етажерка TRIO 65x161 см бежов
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стенна полица KAREN 120x72,2 cm бяла/орех
Мат, от орех
В наличност
WMF - Настолен електрически грил LONO 2400W/230V неръждаема стомана
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY, бели
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка






























