
Модерен вграден прожектор бял GU10 50mm - Chels
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светлината поема в нова посока - EGLO connect Регулируема чрез смартфон/таблет или дистанционно управление. Bluetooth с ниска консумация на енергия. Безплатно приложение AwoX Home CONTROL (съвместимо с Android и iOS). Регулируема цветна температура: 2700 - 6500K. Плавно затъмняване на осветлението (0-100%). С функцията RGBW лесно се променят цветовете на светлината, включително бялото.Избор от 16 милиона цвята - RGB. Съвместим с: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Възможност за задаване на време за включване и изключване на осветлението. Осветлението може да се управлява едновременно с дистанционно и мобилен телефон. Дистанционното управление не е включено в комплекта, но може да се закупи отделно.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Разположение на осветлението | За вграждане |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4,7 W |
| Количество в опаковката | 1 |
| Стил | Други |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/ZigBee/RGB |
| Форма | Квадратен |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,7 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4,7 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 345 lm |
| Монтажен отвор | 80 mm |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Series | CAROSSO-Z Eglo |
| Производител | Eglo |

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличностМодерни
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличностМодерни
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност

LED лампи, 230V
В наличностМодерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
230V
В наличност

Модерни, LED лампи, метал
В наличност
Модерни, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка

Модерни, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Среден
В наличност

230V
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
