Продукти, които може да харесате
Не е в наличност
LED Екстериорен аплик LED/2W/230V 3000K IP54 черен
15,7 €
История на цените
- 30.04.2026 г. - 15,8 € / 30,9 лв.
- 30.03.2025 г. - 15,8 € / 30,9 лв.
- 7.12.2024 г. - 12,73 € / 24,9 лв.
- 2.11.2024 г. - 14,78 € / 28,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 15,8 € / 30,9 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя V-Tac, който имаме на склад на цена 10.33 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 ° |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | COB WALL LIGHT V-Tac, COB WALL LIGHT V-Tac, COB WALL LIGHT V-Tac, COB WALL LIGHT V-Tac, COB WALL LIGHT V-Tac, COB WALL LIGHT V-Tac, COB WALL LIGHT V-Tac, COB WALL LIGHT V-Tac, COB WALL LIGHT V-Tac, COB WALL LIGHT V-Tac, COB WALL LIGHT V-Tac, COB WALL LIGHT V-Tac |
| Производител | V-Tac |
Препоръчва се

16,95 €17,95 €
33,15 лв.35,11 лв.
Класически външен стълб черен 122 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
31,95 €33,95 €
62,49 лв.66,4 лв.
Външна стоеща лампа черна 120 см IP44 - Хавана
В наличност
24,95 €
48,8 лв.
Модерен външен аплик тъмно зелен IP44 - Канзас
В наличност
135 €165 €
264,04 лв.322,71 лв.
Комплект от 6 черни регулируеми външни прожектори за земя IP65 - Delux
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
24,95 €27,95 €
48,8 лв.54,67 лв.
Модерна лампа за стълб за външен монтаж тъмно сива с опал 80 см IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
79,95 €84,95 €
156,37 лв.166,15 лв.
Комплект от 4 черни градински прожектора с LED IP68 - Garly
Дърво
В наличност
20,95 €
40,97 лв.
Външна стенна и таванна лампа антично злато овална IP44 - Noutica
В наличност
38,95 €
76,18 лв.
Класически външен стенен аплик антично зелен IP44 - Glasgow
В наличност
74,58 €
145,87 лв.
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20m черна IP44 топла бяла светлина
В наличност
63,95 €74,95 €
125,08 лв.146,59 лв.
Външна стенна лампа черна с LED регулируема с датчик за движение - Kamile
В наличност
26,95 €30,95 €
52,71 лв.60,53 лв.
Винтидж външна стенна лампа бронзова - Antigua Down
В наличност
24,95 €27,95 €
48,8 лв.54,67 лв.
Модерен външен прожектор черен регулируем IP65 - Delux
Пластмаса
В наличност
32,95 €35,95 €
64,44 лв.70,31 лв.
Индустриална външна подова лампа черна 65 см IP44 - Baleno
В наличност
63,95 €
125,08 лв.
Комплект от 6 външни стенни лампи черни квадратни с LED IP65 - Gem
В наличност
16,95 €18,95 €
33,15 лв.37,06 лв.
Класическа фенери антично злато - New Haven
В наличност
22,95 €
44,89 лв.
Външна стенна и таванна лампа антично злато кръгла IP44 - Noutica
В наличност
74,95 €79,95 €
146,59 лв.156,37 лв.
Класически външен стълб черен 217 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
32,64 €
63,84 лв.
LED външен декоративен гирлянд 10xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
40,91 €
80,01 лв.
Brilagi - LED соларен декоративен гирлянд BUBBLE 200 LED / 8 функции / 20 м / IP65 / топла бяла
Е слънчева
В наличност
19,95 €21,95 €
39,02 лв.42,93 лв.
Модерен стълб за външна лампа тъмно сив с опушено 45 см - Malios
В наличност
22,95 €
44,89 лв.
Стойка за външна лампа черна с димен абажур 30 см - Denmark
Пластмаса
В наличност
109 €
213,19 лв.
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 4-светлинен ефект IP65 - Cellar
В наличностБезплатна доставка
32,95 €35,76 €
64,44 лв.69,94 лв.
Индустриална стоеща лампа за външен монтаж ръждиво кафява 65 см IP44 - Baleno
В наличност
19,42 €
37,98 лв.
LED соларен прожектор с сензор LED/5W/3,7V 4000K IP54 черен
Е слънчева
В наличност
21,95 €29,95 €
42,93 лв.58,58 лв.
Модерна стенна лампа черна 2-светлина GU10 AR70 IP54 - Baleno
В наличност
24,95 €
48,8 лв.
Романтичен външен стенен фенер тъмно зелен - Лондон
В наличност
79,95 €84,95 €
156,37 лв.166,15 лв.
Комплект от 2 външни стенни лампи черни с детектор за движение - Rotterdam
В наличност
135 €
264,04 лв.
Селска външна лампа черна IP44 - New Orleans 3
В наличностБезплатна доставка
45,95 €49,95 €
89,87 лв.97,69 лв.
Комплект от 2 романтични външни стенни лампи бронз - London
В наличност
115 €
224,92 лв.
Черна външна лампа 220 см 2-светлина IP44 - Хавана
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

97,89 €
191,46 лв.
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
16,12 €
31,53 лв.
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
122,2 €
239 лв.
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
28,88 €
56,48 лв.
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
81,82 €
160,03 лв.
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
60,22 €
117,78 лв.
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
72,61 €
142,01 лв.
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
68,11 €
133,21 лв.
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
49,17 €
96,17 лв.
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
38,84 €
75,96 лв.
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
61,94 €
121,14 лв.
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
4,96 €
9,7 лв.
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
20,4 €
39,9 лв.
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
164,88 €
322,48 лв.
Fieldmann - Телескопична стълба 3,8 м
В наличностБезплатна доставка
109,43 €
214,03 лв.
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност




















