
APLED - LED Лампа RONDO WOODLINE LED/6W/230V 4000K Ø 15 см дъб масивнo дървo
LED лампи, 230V, дърво
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично вградено осветително тяло с енергоспестяващ LED източник.Качествен драйвер LIFUD.Цветна температура: 3000K.Функция Flicker free - осветлението не дразни, не натоварва и не уморява очите ви.Осветителното тяло е произведено в Европа с минимален въглероден отпечатък.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Материал на лампи и аплици | Дърво |
| Функция | Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Монтажен отвор | 135 mm, 135 mm, 135 mm, 135 mm, 135 mm, 135 mm, 135 mm, 135 mm, 135 mm, 135 mm, 135 mm, 135 mm |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 595 lm, 595 lm, 595 lm, 595 lm, 595 lm, 595 lm, 595 lm, 595 lm, 595 lm, 595 lm, 595 lm, 595 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 ° |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Дървен декор | Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | RONDO WOODLINE Apled, SQUARE WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, RONDO WOODLINE Apled, SQUARE WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, RONDO WOODLINE Apled, SQUARE WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, RONDO WOODLINE Apled, SQUARE WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, RONDO WOODLINE Apled, SQUARE WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, RONDO WOODLINE Apled, SQUARE WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, RONDO WOODLINE Apled, SQUARE WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, RONDO WOODLINE Apled, SQUARE WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, RONDO WOODLINE Apled, SQUARE WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, RONDO WOODLINE Apled, SQUARE WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, RONDO WOODLINE Apled, SQUARE WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, RONDO WOODLINE Apled, SQUARE WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled |
| Производител | APLED |

LED лампи, 230V, дърво
В наличност
LED лампи, 230V, дърво
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Рустик, LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Рустик, LED лампи, 230V
В наличност
Рустик, LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, дърво
В наличност
Рустик, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, мед
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Индустриални, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Модерни
В наличност
Дърво
В наличност
230V
В наличност
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
