
APLED - LED Лампа SQUARE WOODLINE LED/3W/230V 3000K 9x9 см пепел масивнo дървo
LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично вградено осветително тяло с енергоспестяващ LED източник.Качествен драйвер LIFUD.Цветна температура: 4000K.Функция Flicker free - осветлението не дразни, не натоварва и не уморява очите ви.Осветителното тяло е произведено в Европа с минимален въглероден отпечатък.
| Дизайн | Рустик |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Материал на лампи и аплици | Дърво |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Монтажен отвор | 105x105 mm, 105x105 mm, 105x105 mm, 105x105 mm, 105x105 mm, 105x105 mm, 105x105 mm, 105x105 mm, 105x105 mm, 105x105 mm, 105x105 mm, 105x105 mm |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 558 lm, 558 lm, 558 lm, 558 lm, 558 lm, 558 lm, 558 lm, 558 lm, 558 lm, 558 lm, 558 lm, 558 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 105 °, 105 °, 105 °, 105 °, 105 °, 105 °, 105 °, 105 °, 105 °, 105 °, 105 °, 105 ° |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Дървен декор | Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор |
| Series | RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled |
| Производител | APLED |

LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Рустик, LED лампи, 230V
В наличност
Рустик, LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, дърво
В наличност
LED лампи, 230V, дърво
В наличност
Рустик, LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, мед
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Индустриални, дърво
В наличност
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, скандинавски, индустриални
В наличност
Модерни, топло бяла светлина
В наличност
Индустриални, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Индустриални, дърво, топло бяла светлина
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 12V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Дърво
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
