
APLED - LED Лампа RONDO WOODLINE LED/3W/230V 4000K Ø 9 см бор масивнo дървo
Рустик, LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично таванно осветително тяло с енергоспестяващ LED източник.Качествен драйвер LIFUD.Цветна температура: 4000K.Функция Flicker free - осветлението не дразни, не натоварва и не уморява очите ви.Осветителното тяло е произведено в Европа с минимален въглероден отпечатък.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Материал на лампи и аплици | Дърво |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Функция | Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия, Без трептене/LED технолигия |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Монтажен отвор | 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 195 lm, 195 lm, 195 lm, 195 lm, 195 lm, 195 lm, 195 lm, 195 lm, 195 lm, 195 lm, 195 lm, 195 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 ° |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Дървен декор | Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled |
| Производител | APLED |

Рустик, LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, мед
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, дърво
В наличност
LED лампи, 230V, дърво
В наличност
Дърво
В наличност
230V
В наличност

230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини, дърво
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Индустриални, дърво, топло бяла светлина
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Бронз, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
За вграждане, 230V
В наличност
230V
В наличност
Бронз, 230V
В наличност
Спалня и дневна
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
