
Philips 50474/30/P6 - LED Димируем спот Hue BUCKRAM 4xGU10/5W/230V
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Създайте перфектна атмосфера с регулируемите светлини Philips Hue. Енергийно ефективно осветление, което може да се управлява дистанционно и ще ви помогне да създадете идеалните светлинни условия, които отговарят на вашите представи, дейности или настроение. LED насочваща регулируема лампа от серията Philips Hue. Възможност за свързване с Hue Bridge и управление на светлината чрез мобилно приложение. Насладете се на нежна светлина с черната насочваща лампа Philips Hue . Можете да управлявате светлината чрез мобилното приложение с Bluetooth. Можете да добавите до десет интелигентни светлини и да ги управлявате с едно натискане на бутона на вашето мобилно устройство, за да разширите броя на свързаните лампи, закупете Hue Bridge. Приложението Hue Bluetooth ви позволява да управлявате интелигентното осветление Hue в една стая у дома. За да откриете повече функции на интелигентното осветление, свържете лампата с Hue Bridge - интелигентната врата можете да закупите тук. Насладете се на пълния набор от функции на серията Philips Hue. Ако искате да автоматизирате цялата конфигурация на интелигентното домашно осветление, създайте рутинни действия. Управлявайте светлините, дори когато не сте у дома, и си осигурете допълнителни аксесоари, като сензори за движение или интелигентни ключове. Лампата напълно поддържа гласови системи. С помощта на прости гласови команди можете да управлявате няколко светлини, а също и само една лампа в стаята. Устройството поддържа протокола ZigBee - безжична комуникационна технология. Възможност за настройка на цветната температура на бялата светлина 2200 - 6500K. Опаковката съдържа Hue Dimmer дистанционно управление. Лампата може да се регулира плавно. Повече информация за HUE системата можете да намерите в нашата статия.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Цвят | Черен |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Брой крушки | 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Температура на светлината | 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | SPORT - WALL AND CEILING WA Philips, SPORT - WALL AND CEILING WA Philips, SPORT - WALL AND CEILING WA Philips, SPORT - WALL AND CEILING WA Philips, SPORT - WALL AND CEILING WA Philips, SPORT - WALL AND CEILING WA Philips, SPORT - WALL AND CEILING WA Philips, SPORT - WALL AND CEILING WA Philips, SPORT - WALL AND CEILING WA Philips, SPORT - WALL AND CEILING WA Philips, SPORT - WALL AND CEILING WA Philips, SPORT - WALL AND CEILING WA Philips |
| Производител | Philips |

LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
За вграждане, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, топло бяла светлина
В наличност
Бронз, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, стъкло
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
Рустик, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални

230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини, дърво
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
За вграждане, хром, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Модерни, топло бяла светлина
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
