
Eglo 900083 - LED Димируема лампа LANCIANO-Z LED/19,2W/230V
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED осветително тяло с възможност за регулиране на яркостта и цвета на светлината. Цветна температура: 2200 - 5000K. В сравнение с обикновените LED продукти, тук значително е намалена синята (вредна) компонента на цветовия спектър. Функция за биологичен ритъм, т.е. когато функцията е активирана, цветната температура (2200 – 5000K) и яркостта се променят автоматично през деня според нуждите на биоритъма на човешкото тяло. Тези стойности могат да се регулират ръчно, както и времето, в което да се променят. Също така може да се настрои дали промените да са стъпкови или плавни. Управление чрез приложението LEDVANCE SMART + WiFi App, което можете да изтеглите безплатно на своя смартфон или таблет. Приложението е съвместимо с iOS 9.0 или Android 4.4 и по-нови версии. Поддръжка на гласово управление - функции Amazon Alexa или Google Home. Благодарение на модерната технология подобрява качеството на въздуха във вашия дом, като унищожава домашни бактерии и неприятна прах. LED диодите SunLike подобряват вашата дневна бдителност, ниво на активност, оптичен комфорт, както и интензивността и ритъма на съня. За осветителното тяло важи удължена 5-годишна гаранция. QR код за изтегляне на приложението ще намерите в галерията. Информационни материали с пълна резолюция можете да намерите тук.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W |
| Функция | Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Управление чрез телефон, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Управление чрез телефон, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Управление чрез телефон, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Управление чрез телефон, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Управление чрез телефон, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Управление чрез телефон, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Управление чрез телефон, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Управление чрез телефон, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Управление чрез телефон, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Управление чрез телефон, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Управление чрез телефон, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Управление чрез телефон |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Общ светлинен поток | 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra |
| Ъгъл на лъча | 75 °, 75 °, 75 °, 75 °, 75 °, 75 °, 75 °, 75 °, 75 °, 75 °, 75 °, 75 ° |
| Среден живот на ресурса | 36000 h, 36000 h, 36000 h, 36000 h, 36000 h, 36000 h, 36000 h, 36000 h, 36000 h, 36000 h, 36000 h, 36000 h |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W |
| Температура на светлината | 2200-5000 K, 2200-5000 K, 2200-5000 K, 2200-5000 K, 2200-5000 K, 2200-5000 K, 2200-5000 K, 2200-5000 K, 2200-5000 K, 2200-5000 K, 2200-5000 K, 2200-5000 K |
| Series | SUN@HOME Ledvance, SUN@HOME Ledvance, SUN@HOME Ledvance, SUN@HOME Ledvance, SUN@HOME Ledvance, SUN@HOME Ledvance, SUN@HOME Ledvance, SUN@HOME Ledvance, SUN@HOME Ledvance, SUN@HOME Ledvance, SUN@HOME Ledvance, SUN@HOME Ledvance |
| Производител | Ledvance |

LED лампи, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Кръгъл, спалня и дневна, единичен
В наличностБезплатна доставка


LED лампи, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Спалня и дневна, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
Спалня и дневна, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, 230V, комплекти
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Кръгъл, атипичен, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, дистанционно управление, кръгъл
В наличност
Дистанционно управление, спалня и дневна
В наличност
Дистанционно управление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
