
LED Лампа за окачен таван WOODY SPOT LED/23,5W/230V 4000K дъб ø 23,5 см
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично вградено осветително тяло с енергоспестяващ LED източник Philips. Модерен осветител за Вашия дом. Можете да обогатите интериорното осветление с допълнителни осветителни тела от серията OAK или OAK SLIM. Осветителят отговаря на изискванията за Eye Comfort - щади и не уморява очите Ви.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Дървен декор | Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W, 16,5 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Монтажен отвор | 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm |
| Дълбочина на вграждане | 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Series | WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur |
| Производител | Lamkur |

Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

