
LED Лампа за окачен таван WOODY SPOT LED/16,5W/230V 4000K дъб ø 18,5 см
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично вградено осветително тяло с енергоспестяващ LED източник Philips. Модерен осветител за Вашия дом. Можете да обогатите интериорното осветление с допълнителни осветителни тела от серията OAK или OAK SLIM. Осветителят отговаря на изискванията за Eye Comfort - щади и не уморява очите Ви.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Цвят | Кафяв |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Дървен декор | Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Монтажен отвор | 200 mm, 200 mm, 200 mm, 200 mm, 200 mm, 200 mm, 200 mm, 200 mm, 200 mm, 200 mm, 200 mm, 200 mm |
| Дълбочина на вграждане | 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 2550 lm, 2550 lm, 2550 lm, 2550 lm, 2550 lm, 2550 lm, 2550 lm, 2550 lm, 2550 lm, 2550 lm, 2550 lm, 2550 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Series | OAK Lamkur, OAK SLIM Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK Lamkur, OAK SLIM Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK Lamkur, OAK SLIM Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK Lamkur, OAK SLIM Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK Lamkur, OAK SLIM Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK Lamkur, OAK SLIM Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK Lamkur, OAK SLIM Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK Lamkur, OAK SLIM Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK Lamkur, OAK SLIM Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK Lamkur, OAK SLIM Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK Lamkur, OAK SLIM Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK Lamkur, OAK SLIM Lamkur, WOODY SPOT Lamkur |
| Производител | Lamkur |

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


