
LED Аварийна лампа за окачен таван LED/1,2W/230V 6000K
История на цените
- 5.04.2026 г. - 45,97 € / 89,91 лв.
- 3.01.2025 г. - 45,97 € / 89,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 42,9 € / 83,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Аварийно осветително тяло с LED технология. Предназначено за монтаж на таван в предварително подготвен ниши. Осветителят е подходящ само за вътрешни помещения (IP20). 2 вида дифузьор: 1. за равномерно осветяване на пространството; 2. предназначен за осветяване на коридори и продълговати пространства. Включва тестов бутон за проверка на състоянието на батерията. Аварийен режим: 3 часа. Време за зареждане: 15 - 24 часа. Батерия: LifePO4 3,2V / 1500mAh.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Монтажен отвор | 44 mm, 44 mm, 44 mm, 44 mm, 44 mm, 44 mm, 44 mm, 44 mm, 44 mm, 44 mm, 44 mm, 44 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Температура на светлината | 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 130 lm, 130 lm, 130 lm, 130 lm, 130 lm, 130 lm, 130 lm, 130 lm, 130 lm, 130 lm, 130 lm, 130 lm |
| Тип | Аварийна лампа/Лампа за вграждане, Аварийна лампа/Лампа за вграждане, Аварийна лампа/Лампа за вграждане, Аварийна лампа/Лампа за вграждане, Аварийна лампа/Лампа за вграждане, Аварийна лампа/Лампа за вграждане, Аварийна лампа/Лампа за вграждане, Аварийна лампа/Лампа за вграждане, Аварийна лампа/Лампа за вграждане, Аварийна лампа/Лампа за вграждане, Аварийна лампа/Лампа за вграждане, Аварийна лампа/Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W |
| Брой цикли на превключване | 30000, 30000, 30000, 30000, 30000, 30000, 30000, 30000, 30000, 30000, 30000, 30000 |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 ° |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Дълбочина на вграждане | 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm |
| Капацитет | 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh, 1500 mAh |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Жавот на батерията | 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | EMERGENCY Nedes, EMERGENCY Nedes, EMERGENCY Nedes, EMERGENCY Nedes, EMERGENCY Nedes, EMERGENCY Nedes, EMERGENCY Nedes, EMERGENCY Nedes, EMERGENCY Nedes, EMERGENCY Nedes, EMERGENCY Nedes, EMERGENCY Nedes |
| Производител | NEDES |
Подобни продукти


Смарт фенер антично злато 3 светлини IP44 вкл. Wifi ST64 - Capital
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Philips 17339/48/PN - Екстериорен аплик MYGARDEN TROWEL 2xGU10/5W IP44
Стенни лампи
В наличност
RED - Design Rendl- R12561 - Външна стенна лампа HIDE 1xE27/18W/230V IP54
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Интелигентна стоеща лампа за външен монтаж ръждиво кафява 50 см с Wifi P45 - Denmark
В наличност
Модерна външна лампа 45 см стомана с гнездо IP44 - Malios
В наличност
Wofi 4033.01.97.7000 - Екстериорен аплик REMO 1xE27/60W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Интелигентна таванна лампа черна с димно стъкло, включваща Wifi ST64 - Dome
В наличност
LED Екстериорен аплик LED/4W/230V 6400K IP65 бял
Стенни лампи, 230V
В наличност
LED Екстериорен аплик LED/4W/230V 3000K IP65 бял
Стенни лампи, 230V
В наличност
Интелигентна индустриална външна подова лампа антрацит 30 см с Wi-Fi P45 - Denmark
В наличност
Aigostar - LED Соларна декоративна лампа LED/0,03W/1,2V 88,5 см 6500K IP44
В наличност
Globo 31362S - Екстериорна лампа със сензор GRACEY 1xE27/60W/230V 60 см IP54
Със сензор за движение, 230V, метал
В наличност
Aigostar - LED соларна декоративна лампа LED/0,03W/1,2V 88,5см 2700K IP44
В наличност
Екстериорна лампа ASTOR 1xE27/25W черна IP44
В наличност
Globo 33255 - Соларен полилей на верига LED/0,06W/1,2V IP44
В наличност
Външна лампа ръждивокафява с прозрачно стъкло 45 см IP44 с контакт и сензор за движение - Malios
В наличност
Eglo 75643 - LED таванно осветително тяло CALEMAR LED/19W/230V 4000K 43,7 см дъб
Таванни светлини, 230V, дърво
В наличност
Външна стенна лампа ръждяво кафява с LED IP54 сензор за движение - Esmee
В наличност
Умна външна подова лампа черна с оребрено стъкло 80 см вкл. WiFi A60 - Charlois
В наличност
Модерен външен стълб черен 50 см - Elly
В наличност
Умна латерна черна 3 светлини IP44 вкл. Wifi ST64 - Capital
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
LED екстериорен аплик със сензор MIRI LED/2,5W/3,7V 3000-6400K 4000 mAh бял
В наличност
Brilagi - LED соларен стенен фенер WALLIE LED/4W/5,5V IP65 с сензор
В наличност
Philips - LED RGB Димируема настолна лампа Hue IRIS LED/8,2W/230V златиста
В наличностБезплатна доставка
Ideal Lux - LED Лампа за алея FLOOR LED/6W/230V Ø 12 см CRI 90 IP67 хром
Хром, 230V, метал
В наличност
Aigostar - LED RGB соларна лампа LED/0,03W/1,2V IP44
В наличност
Екстериорен LED прожектор LED/30W/230V 5000K IP65
230V
В наличност
LED соларна декоративна лампа LED/1,2V 3000K 76 см 600 mAh IP44
Е слънчева
В наличност
Външно ориентировъчно вградено LED осветително тяло 1,5W 4000K IP65
В наличност
Умен външен фенер черен 3 светлини вкл. WiFi ST64 - New Orleans
В наличностБезплатна доставка
Philips - LED прожектор LOIS LED/10W/230V IP65 5000K
230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
