Продукти, които може да харесате
Не е в наличност
LED аварийно осветително тяло LED/4W/230V 6000K 1000 mAh
80,99 €
История на цените
- 2.05.2026 г. - 81,24 € / 158,89 лв.
- 3.01.2025 г. - 81,24 € / 158,89 лв.
- 20.08.2024 г. - 80,22 € / 156,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 68,97 € / 134,89 лв.
Описание на продукта
Аварийно осветително тяло с LED технология. Подходящо за окачване на таван. Включва бутон за тест, който проверява състоянието на батерията. Аварийен режим: 3 ч. Време за зареждане: 15 - 24 ч. Батерия: 1x Ni-Cd 3,6V 1000 mAh (включена в комплекта). Много ниска консумация на енергия. Опаковката съдържа: предупредителни табели, кабелни скоби, винтове и дюбели за монтаж на повърхността.
Спецификации
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Температура на светлината | 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 50 lm, 50 lm, 50 lm, 50 lm, 50 lm, 50 lm, 50 lm, 50 lm, 50 lm, 50 lm, 50 lm, 50 lm |
| Тип | Аварийна лампа, Аварийна лампа, Аварийна лампа, Аварийна лампа, Аварийна лампа, Аварийна лампа, Аварийна лампа, Аварийна лампа, Аварийна лампа, Аварийна лампа, Аварийна лампа, Аварийна лампа |
| Функция | LED технолигия/На батерии, включени, LED технолигия/На батерии, включени, LED технолигия/На батерии, включени, LED технолигия/На батерии, включени, LED технолигия/На батерии, включени, LED технолигия/На батерии, включени, LED технолигия/На батерии, включени, LED технолигия/На батерии, включени, LED технолигия/На батерии, включени, LED технолигия/На батерии, включени, LED технолигия/На батерии, включени, LED технолигия/На батерии, включени |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Брой цикли на превключване | 30000, 30000, 30000, 30000, 30000, 30000, 30000, 30000, 30000, 30000, 30000, 30000 |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Ъгъл на лъча | 320 °, 320 °, 320 °, 320 °, 320 °, 320 °, 320 °, 320 °, 320 °, 320 °, 320 °, 320 ° |
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Място | Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор |
| Капацитет | 1000 mAh, 1000 mAh, 1000 mAh, 1000 mAh, 1000 mAh, 1000 mAh, 1000 mAh, 1000 mAh, 1000 mAh, 1000 mAh, 1000 mAh, 1000 mAh |
| Жавот на батерията | 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Series | EMERGENCY EXIT, EMERGENCY EXIT, EMERGENCY EXIT, EMERGENCY EXIT, EMERGENCY EXIT, EMERGENCY EXIT, EMERGENCY EXIT, EMERGENCY EXIT, EMERGENCY EXIT, EMERGENCY EXIT, EMERGENCY EXIT, EMERGENCY EXIT |
| Производител | NEDES |
Препоръчва се

74,95 €79,95 €
146,59 лв.156,37 лв.
LED панел бял правоъгълен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
152,48 €
298,22 лв.
Brilagi-LED Димируемо осветително тяло за баня FRAME SMART LED/96W/230V IP44 черно + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка47,95 €
93,78 лв.
Модерна релсова система бяла 1-фазен 300cm - Iconic
В наличност
156,61 €
306,3 лв.
Brilagi - LED таванно осветително тяло WOODROUND LED/70W/230V 3000/4000/6000K Ø 80 см
В наличностБезплатна доставка
115,29 €
225,49 лв.
Brilagi - LED димируемо таванно осветително тяло FALCON II LED/80W/230V 40x40 cm черно + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
84,95 €
166,15 лв.
Модерна таванна лампа черна с LED 120 cm - Liv
В наличност
107,02 €
209,31 лв.
Brilagi - Димируемо таванно LED осветително тяло FLARE LED/43W/230V 3000/4000/6000K + с дистанционно управление
В наличност
61,57 €
120,42 лв.
Globo 41764-18 - LED Плафониера BRUNO LED/18W/230V 3000/4000/6000K
В наличност
202,07 €
395,21 лв.
Brilagi - LED димируемо таванно осветително тяло MODERN LED/67W/230V 46x55 cm + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
65,7 €
128,5 лв.
Brilagi - Умен димируем таванен LED/36W/230V 53x53 cm Wi-Fi Tuya + ДУ
В наличност
82,27 €90,96 €
160,91 лв.177,9 лв.
Brilagi - LED регулируемо таванно осветление PILANA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
Метал
В наличност
65,7 €
128,5 лв.
Brilagi - LED осветително тяло POOL SMART с възможност за димиране, LED 60 W / 230 V, диаметър 50 см, Wi‑Fi (Tuya), бежово, с дистанционно управление
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Brilagi -LED Димируема лампа ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 см бял + д.у.
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

69,83 €
136,58 лв.
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
33,02 €
64,58 лв.
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
190,04 €
371,69 лв.
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
6,98 €
13,65 лв.
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
60,22 €
117,78 лв.
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
81,82 €
160,03 лв.
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
102,89 €
201,24 лв.
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
58,56 €
114,53 лв.
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
4,96 €
9,7 лв.
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
3,72 €
7,28 лв.
LED Крушка ECOLINE A60 E27/10W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличност
68,11 €
133,21 лв.
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
97,89 €
191,46 лв.
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
20,4 €
39,9 лв.
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
164,88 €
322,48 лв.







