
Nedis WIFILX01W50 - LED Коледни лампички 50xLED/8 функции 10м IP65 Wi-Fi Tuya топло бели
История на цените
- 25.05.2026 г. - 35,23 € / 68,9 лв.
- 30.03.2025 г. - 35,23 € / 68,9 лв.
- 14.12.2024 г. - 20,91 € / 40,9 лв.
- 12.11.2024 г. - 23,47 € / 45,9 лв.
- 22.03.2024 г. - 25 € / 48,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 26,54 € / 51,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Коледна верига с лампички, която е идеална за коледна украса на градината. Подходяща за употреба на открито и на закрито (IP65). Поради ниския интензитет на светлината тя се използва като декорация. Управлява се със смартфон с помощта на приложението SmartLife или Tuya Smart (съвместимо с iOS и Android). Веригата може да се управлява и с бутон, разположен върху захранването. Можете да контролирате предпочитаната яркост в приложението, но и да изберете един от 8-те режима. За по-голямо удобство можете да задавате таймери и графици, така че веригата да свети винаги в точното време. С гласовото управление чрез Amazon Alexa или Google Assistant можете да включвате и изключвате веригата или да намалявате или регулирате яркостта ѝ само с гласа си. Вградената функция на микрофона позволява на светодиодите да реагират на музика или други звуци. Свързване чрез Wi-Fi. Цвят на светлината: топло бял. Брой светодиоди: 50. Разстояние между светодиодите: 10 см. Дължина на светещия кабел: 5 м. Дължина на захранващия кабел: 5 м. Цвят на кабела: черен.
Спецификации
| Асортимент | Светлинни вериги |
|---|---|
| Източник на светлина | Електричество |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 1,81 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 2 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W |
| Температура на светлината | 2700-3000 K |
| Общ светлинен поток | 121 lm |
| Среден живот на ресурса | 10000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2 W |
| Функция | LED технолигия/Смарт осветление/Управление чрез телефон |
| Тип | Коледни лампички/Екстериорни лампички |
| Място | Градина и пътеки |
| Series | SMART Nedis, CHAIN Nedis |
| Производител | Nedis |
Подобни продукти


Верига за слънчева светлина , дължина 5 м Dew Drop - Star Trading
Светлинни вериги, електричество
В наличност
Коледни лампички зелени със 140 многоцветни светодиода 3,5 м IP44 - Dasher
В наличност
Коледна висяща лампа венец сребро 45 см вкл. LED IP44 - Nawa
Светлинна украса, вътрешно коледно осветление, външно коледно осветление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външен светлинен низ 200xLED/8 функции 23 м IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Коледна стенна лампа неоново червена - Весела Коледа
В наличност
Brilagi - LED Екстериорни Коледни лампички 500xLED/8 функции 55м IP44 студено бели
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Коледна подова лампа бяла 40см с LED слънчева и презареждаща се RGBW - Pinus
В наличност
Коледни лампички зелени със 100 светодиода бели 5м IP44 - Dasher
В наличност
Коледна настолна лампа златиста с LED прозрачно стъкло Коледно дърво - Facil
В наличност
Коледна подова лампа бяла 45см с вградена акумулаторна RGBW LED лампа - Нова
Батерии
В наличност
Коледна подова лампа бяла 60см с вградени акумулаторни RGBW LED - Нова
В наличностБезплатна доставка
Коледна елха черна вкл. LED IP44 - Brilli
В наличност
Коледни външни светлини 3.3м с LED 10-светилки - Stellina
В наличност
Коледна подова лампа кафява 60см с LED IP54 акумулаторна - Sisine
В наличност
Коледна настолна лампа Коледно дърво с LED и таймер - Infinidade
В наличност
Коледни лампички зелени със 70 бели светодиода 3,5 м IP20 - Dasher
В наличност
Коледна подова лампа Елен Дъга 60 см с LED - Niji
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Светлинна верига с 10 броя крушки, със соларен панел дължина 300 cm Lucas Matte – Sirius
Светлинни вериги, електричество
В наличност
Коледна стенна лампа Неон бяла - Весела Коледа
В наличност
Коледна висяща лампа сфера черна 40 см вкл. LED с таймер IP44 - Nobu
В наличност
Коледна висяща лампа венец сребърна 60 см вкл. LED IP44 - Nawa
Светлинна украса, вътрешно коледно осветление, външно коледно осветление
В наличностБезплатна доставка
Коледна висяща лампа топка бяла 60 см вкл. LED с таймер IP44 - Nobi
В наличност
LED външна гирлянда 1500xLED/230V 8 функции 153 m IP44 топла бяла + с дистанционно управление
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Коледна подова лампа кафява 40см с LED IP54 акумулаторна - Sisine
В наличност
Коледна висяща лампа сфера черна 60 см вкл. LED с таймер IP44 - Nobu
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED Външна гирлянда 25xLED/3xAA/8 функции 2,8 m IP44 топла бяла
Батерии
В наличност
Коледен неон градински прожектор бял снежен човек с LED и таймер IP44 - Fura
В наличност
Комплект от 5 коледни колчета червени с бял бонбон, включително LED с таймер IP44 - Melchior
В наличност
Коледен прожектор звезда Коледа черен 60 см вкл. LED IP44 - Kas
В наличност
Нощна лампа с коледни мотиви /K010028/
Батерии
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Cole&Mason - К-кт мелнички за сол и пипер SOUTHWOLD 2 бр. 16,5 см
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Severin AS 3915 - електрически слайсер 180 W/230 V, неръждаема стомана
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка