
Модерна таванна лампа черна 2-лампи с възможност за накланяне - Lesly
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Интелигентно димируемо точково осветление. Настройваема температура на хроматичността от 2200K до 6500K. Избор от до 16 милиона цвята - функция RGB + RGBW. RGBW е допълнителна функция, благодарение на която е възможно настройването на бялото от студен до топъл цвят на светлината. Управлява се чрез приложението WiZ App, което можете да изтеглите безплатно на своя смартфон или таблет. WiZ работи с вашия съществуващ Wi-Fi рутер, не е необходима допълнителна свързваща врата. Мониторинг на енергията, приложението WiZ съхранява записи за консумацията на енергия на вашите светлини. Управлявайте светлините от всякъде с помощта на смартфон. Персонализирайте сцените с помощта на предварително зададени динамични светлинни режими. Поддръжка на гласово управление Google Assistant, Alexa или Siri.
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
|---|---|
| Функция | Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Смарт осветление, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Смарт осветление, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Смарт осветление, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Смарт осветление, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Смарт осветление, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Смарт осветление, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Смарт осветление, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Смарт осветление, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Смарт осветление, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Смарт осветление, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Смарт осветление, Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Смарт осветление |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Температура на светлината | 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K |
| Общ светлинен поток | 690 lm, 690 lm, 690 lm, 690 lm, 690 lm, 690 lm, 690 lm, 690 lm, 690 lm, 690 lm, 690 lm, 690 lm |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9,8 W, 9,8 W, 9,8 W, 9,8 W, 9,8 W, 9,8 W, 9,8 W, 9,8 W, 9,8 W, 9,8 W, 9,8 W, 9,8 W |
| Series | IMAGEO Wiz, IMAGEO Wiz, IMAGEO Wiz, IMAGEO Wiz, IMAGEO Wiz, IMAGEO Wiz, IMAGEO Wiz, IMAGEO Wiz, IMAGEO Wiz, IMAGEO Wiz, IMAGEO Wiz, IMAGEO Wiz |
| Производител | WiZ |

Модерни
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност

Модерни, LED лампи, стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, индустриални, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, топло бяла светлина
В наличност
Повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличностМодерни
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

Стомана
В наличност
230V
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Зима, накрайници за крака, за момичета
В наличност

Въртележки, от дърво
В наличност
Утешители
В наличност
Малък
В наличност

⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Бамбук, с капак, квадратна
В наличностБезплатна доставка