
Таванен прожектор черен GU10 50mm 3-светлини вкл. подсветка и 3-посочен превключвател - Back Up
Модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично насочено осветително тяло. Икономичен LED светлинен източник. Възможност за превключване на цветната температура (2700K / 4000K) чрез ключ на осветителното тяло.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цвят | Черен |
| Стил | Други |
| Тип | Спот |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W |
| Брой крушки | 3 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W |
| Температура на светлината | 2700 K/4000 K |
| Общ светлинен поток | 1380 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Series | CTS Briloner |
| Производител | Briloner |

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, топло бяла светлина
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
230V
В наличност
230V, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, метал
В наличност
Модерни
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност

Среден
В наличност

230V
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

С пейка, модерни, шкафове
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка