
Ecolite LED-YL201/7W/CCT/BI - LED Лампа за окачен таван ZITA LED/3/5/7W/230V бял
История на цените
- 28.05.2026 г. - 7,87 € / 15,39 лв.
- 14.02.2025 г. - 7,87 € / 15,39 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерно таванно осветително тяло. Подходящо само за вътрешна употреба (IP20). Възможност за ръчно превключване между 3 цветни температури (3000K, 4000K и 6000K). Мощността на осветителното тяло може да се регулира чрез превключвател директно на корпуса - 3W, 5W или 7W.
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Монтажен отвор | 77 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 3/5/7 |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 4000/6000/3000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 560 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3/5/7 |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 40 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Дълбочина на вграждане | 30 mm |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 15 W |
| Series | TONY Ecolite, ZITA Ecolite, TINA Ecolite, LEXA Ecolite |
| Производител | Ecolite |
Подобни продукти


Арт Деко прожектор златен с розово стъкло 4-светлина - Vidro
Стъкло
В наличност
Аплик КРОС, бял, 2xE27
Модерни, LED лампи

Прожектор в стил арт деко златен с розово стъкло 2-светлина - Vidro
Стъкло
В наличност
Дизайнерски прожектор бял регулируем 3-светлина - Go
Индустриални
В наличност
Комплект от 6 Квадратен вграден прожектор бял регулируем - Artemis 70
Модерни
В наличностБезплатна доставкаМодерна релсова осветителна система с 3 прожектора стомана 1-фазна - Iconic Suplux
Модерни, индустриални
В наличностИнтелигентна 1-фазна релса черна със стомана, вкл. 3 WiFi GU10 - Iconic Suplux
Модерни, индустриални
В наличност
1-фазна релсова система черна с 4 прожектори и кръгъл I-захранващ блок - Jeana
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Интелигентен вграден прожектор бял без рамка с 2 WiFi GU10 - Oneon 2
Топло бяла светлина
В наличност
Philips - Спот MERANTI 1xGU10/35W/230V бял
230V
В наличност
Интелигентен прожектор златен с розово стъкло вкл. 2 Wifi P45 - Vidro
Стъкло
В наличност
Комплект от 6 вградени прожектора бели регулируеми AR111 без рамки 2-светлини - Oneon
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Вграден прожектор бял, накланящ се и въртящ се G53 AR111 без рамки 2-светлина - Oneon
В наличност
Дизайнерски прожектор с правоъгълна AR111 2-светлина - Box
В наличност
Brilagi - Спот MIA 1xGU10/30W/230V 84x80 мм бял
230V
В наличност
Модерен таванен прожектор бял 2-светлини GU10 70mm - Master
Модерни
В наличност
Интелигентен таванен прожектор бронз 3-светлини регулируем вкл. Wifi GU10 50mm - Jeana
Модерни, бронз, индустриални
В наличност
1-фазна релсова система черна с 4 прожектора и I-захранване квадратно - Jeana
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Таванен прожектор златен със стъкло 4-светлина регулируем - Laura
В наличност
Prezent 71111 - Точково осветително тяло LOTAR 1xGU10/50W/230V Ø 8 см черно
Халогенни, 230V, повърхностни светлини
В наличностМодерен прожектор бежов със злато за 1-фазна релсова система GU10 50mm - Iconic Kohua
Модерни, LED лампи
В наличност
Плафон Reflektor Metal Chrom APP707-5c
Метал
В наличност
Кръгъл вграден прожектор бял GU10 50mm 2-светлина - Hubs
Модерни
В наличност
Модерен прожектор бял 2-светлина - Master 111
Модерни
В наличност
Регулируем вграден прожектор правоъгълен 2-светлина - Qure
Модерни
В наличностМодерен черен прожектор за 1-фазна релсова система, включващ LED, въртящ се и накланящ се - Iconic Zoom
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Lampa wisząca LED APP1280-CP Black
LED лампи
В наличност
Дизайнерски прожектор сив регулируем 3-светлина - Go
Индустриални
В наличност
Brilagi - Спот аплик SELE 1xGU10/30W/230V черен
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностИнтелигентна 1-фазна релсова осветителна система, включваща 5 Wifi GU10 черни - Iconic Gissi
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 6 модерни вградени спота бели GU10 AR70 кръгли без рамки - Oneon
Модерни
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
Grundig - Соларна LED лампа и капан за насекоми UV LED/1xAA 600 mAh IPX4
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
KINDERKRAFT - Бебешко шезлонгче MIMI бежово
Повивалник, висящи
В наличност
Kliklap - Ретро домашна розетка без рамка SCHUKO 230V/16A бежова
Диаметър
В наличност
Kliklap - Ретро серийен превключвател с рамка № 5 бежов
В наличност
