Продукти, които може да харесате
Лампион CORAL 1xE27/60W/230V черен/сив
История на цените
- 30.04.2026 г. - 81,24 € / 158,89 лв.
- 17.04.2025 г. - 81,24 € / 158,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 93,52 € / 182,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Belis, който имаме на склад на цена 61.90 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | CORAL Belis, CORAL Belis, CORAL Belis, CORAL Belis, CORAL Belis, CORAL Belis, CORAL Belis, CORAL Belis, CORAL Belis, CORAL Belis, CORAL Belis, CORAL Belis |
| Производител | Belis |
Препоръчва се

Подова лампа с арка от стомана с бяла мраморна основа с стоманен абажур - Arc XXL
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерна подова лампа дърво с бежов абажур - Stojon
Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
Модерна дъгова лампа месинг с бежов абажур - Vinossa
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Ръстикална подова лампа дърво с ленен абажур бежов 32 см - Mels
Дърво
В наличност
Дизайнерски подов аплик черен със злато и опушено стъкло - Zuzanna
Стъкло, модерни
В наличност
Japandi подова лампа дърво с ленен абажур 70 см - Lamel
Дърво, в джапанди стил
В наличност
Модерна външна подова лампа бежова с бял абажур IP44 - Big Virginia
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Дизайнерска подова лампа стомана с опалово стъкло 5-светлина - Sixties Marmo
Стъкло, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Рустикална подова лампа черна с дърво 2-светлина - Chon
Дърво, с димер
В наличност
Арт Деко подова лампа черна с черни пера - Peahen
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа от стомана с LED с сензорен димер - Sixties Trento
LED лампи, с димер, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Модерна подова лампа бронз с LED - Eva
Модерни, LED лампи
В наличност
Дизайнерски подов аплик месинг с LED 5-светлини - Sixties Trento
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Japandi подова лампа дърво с ленен абажур 90 см - Lamel
Дърво, в джапанди стил
В наличност
Дизайнерски подов аплик тъмно бронз със злато 5-светлина - Sixties Marmo
В наличностБезплатна доставка
Japandi подова лампа бежова 3 светлини - Organica
Скандинавски, в джапанди стил
В наличностБезплатна доставка
Индустриална подова лампа триножник бронз с дърво - Mangoes
Дърво, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерна стоманена аркова лампа регулируема - Grande
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа месинг с LED с сензорен димер - Notia
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Подова лампа златиста с лампа за четене с LED и димер - Diva 2
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Дизайнерски подов аплик черен с месинг и кехлибарено стъкло - Zuzanna
Стъкло
В наличност
Арт Деко подова лампа черна 3-светлина с димно стъкло - Vidro
Стъкло
В наличност
Japandi подова лампа естествена с абажур - Dart
В джапанди стил
В наличност
Japandi подова лампа кафява плюшена тъкан 2 светлини - Trompet
В джапанди стил
В наличностБезплатна доставка
Арт Деко подова лампа бежова с бели пера - Peahen
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа стомана с лампа за четене с LED и димер - Diva 2
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Подова лампа месинг с LED и димер с лампа за четене - Empoli
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа бронз с лампа за четене с LED и димер - Diva 2
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Brilagi - LED подова лампа CERIA 1xE27/40W/230V Ø 45 см зелен/матов хром
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност


























