Продукти, които може да харесате
Не е в наличност
RED - Design Rendl - R10380- LED Екстериорна лампа TREEZA LED/7W/230V IP54 антрацит
191,67 €
История на цените
- 1.05.2026 г. - 190,15 € / 371,9 лв.
- 30.03.2025 г. - 190,15 € / 371,9 лв.
- 3.01.2025 г. - 142,6 € / 278,9 лв.
- 27.08.2024 г. - 173,79 € / 339,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 190,15 € / 371,9 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя RED, който имаме на склад на цена 103.33 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на източника | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Максимална входяща мощност на лампата | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Общ светлинен поток | 123 lm, 123 lm, 123 lm, 123 lm, 123 lm, 123 lm, 123 lm, 123 lm, 123 lm, 123 lm, 123 lm, 123 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Series | TREEZA Red, OUTDOOR Red, TREEZA Red, OUTDOOR Red, TREEZA Red, OUTDOOR Red, TREEZA Red, OUTDOOR Red, TREEZA Red, OUTDOOR Red, TREEZA Red, OUTDOOR Red, TREEZA Red, OUTDOOR Red, TREEZA Red, OUTDOOR Red, TREEZA Red, OUTDOOR Red, TREEZA Red, OUTDOOR Red, TREEZA Red, OUTDOOR Red, TREEZA Red, OUTDOOR Red |
| Производител | RED |
Препоръчва се

79,95 €84,95 €
156,37 лв.166,15 лв.
Комплект от 2 външни стенни лампи черни с детектор за движение - Rotterdam
В наличност
19,42 €
37,98 лв.
LED соларен прожектор с сензор LED/5W/3,7V 4000K IP54 черен
Е слънчева
В наличност
16,95 €17,95 €
33,15 лв.35,11 лв.
Класически външен стълб черен 122 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
38,95 €
76,18 лв.
Класически външен стенен аплик антично зелен IP44 - Glasgow
В наличност
20,95 €
40,97 лв.
Външна стенна и таванна лампа антично злато овална IP44 - Noutica
В наличност
24,95 €
48,8 лв.
Модерен външен аплик тъмно зелен IP44 - Канзас
В наличност
63,95 €
125,08 лв.
Комплект от 6 външни стенни лампи черни квадратни с LED IP65 - Gem
В наличност
16,95 €18,95 €
33,15 лв.37,06 лв.
Класическа фенери антично злато - New Haven
В наличност
135 €165 €
264,04 лв.322,71 лв.
Комплект от 6 черни регулируеми външни прожектори за земя IP65 - Delux
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
22,95 €
44,89 лв.
Външна стенна и таванна лампа антично злато кръгла IP44 - Noutica
В наличност
31,95 €33,95 €
62,49 лв.66,4 лв.
Външна стоеща лампа черна 120 см IP44 - Хавана
В наличност
45,95 €49,95 €
89,87 лв.97,69 лв.
Комплект от 2 романтични външни стенни лампи бронз - London
В наличност
109 €
213,19 лв.
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 4-светлинен ефект IP65 - Cellar
В наличностБезплатна доставка
21,95 €29,95 €
42,93 лв.58,58 лв.
Модерна стенна лампа черна 2-светлина GU10 AR70 IP54 - Baleno
В наличност
74,95 €79,95 €
146,59 лв.156,37 лв.
Класически външен стълб черен 217 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
74,58 €
145,87 лв.
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20m черна IP44 топла бяла светлина
В наличност
135 €
264,04 лв.
Селска външна лампа черна IP44 - New Orleans 3
В наличностБезплатна доставка
19,95 €21,95 €
39,02 лв.42,93 лв.
Модерен стълб за външна лампа тъмно сив с опушено 45 см - Malios
В наличност
26,95 €30,95 €
52,71 лв.60,53 лв.
Винтидж външна стенна лампа бронзова - Antigua Down
В наличност
24,95 €27,95 €
48,8 лв.54,67 лв.
Модерна лампа за стълб за външен монтаж тъмно сива с опал 80 см IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
53,31 €
104,27 лв.
LED гирлянд за външна употреба с възможност за димиране 25xE12/1W/24/230V 17,5 m IP65 черен + дистанционно управление
230V
В наличност
32,95 €35,95 €
64,44 лв.70,31 лв.
Индустриална външна подова лампа черна 65 см IP44 - Baleno
В наличност
20,95 €22,95 €
40,97 лв.44,89 лв.
Модерна външна стенна лампа ръждиво кафява с LED 2-светлина IP54 - Mal
В наличност
24,95 €
48,8 лв.
Романтичен външен стенен фенер тъмно зелен - Лондон
В наличност
24,95 €27,95 €
48,8 лв.54,67 лв.
Модерен външен прожектор черен регулируем IP65 - Delux
Пластмаса
В наличност
32,95 €35,76 €
64,44 лв.69,94 лв.
Индустриална стоеща лампа за външен монтаж ръждиво кафява 65 см IP44 - Baleno
В наличност
22,95 €
44,89 лв.
Стойка за външна лампа черна с димен абажур 30 см - Denmark
Пластмаса
В наличност
32,64 €
63,84 лв.
LED външен декоративен гирлянд 10xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
39,95 €41,95 €
78,14 лв.82,05 лв.
Модерна външна подова лампа черна 65 см с контакт IP44 - Baleno
В наличност
40,91 €
80,01 лв.
Brilagi - LED соларен декоративен гирлянд BUBBLE 200 LED / 8 функции / 20 м / IP65 / топла бяла
Е слънчева
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

97,89 €
191,46 лв.
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
69,83 €
136,58 лв.
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
28,88 €
56,48 лв.
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
6,98 €
13,65 лв.
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
60,22 €
117,78 лв.
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
81,82 €
160,03 лв.
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
49,17 €
96,17 лв.
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
189,67 €
370,96 лв.
WMF - Настолен електрически грил LONO 2400W/230V неръждаема стомана
В наличностБезплатна доставка
61,94 €
121,14 лв.
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
72,61 €
142,01 лв.
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
68,11 €
133,21 лв.
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
38,84 €
75,96 лв.
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
109,43 €
214,03 лв.
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
4,96 €
9,7 лв.
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
164,88 €
322,48 лв.


























