
Лампа ZIGGY 3xE27/60W/230V бяла/златиста
История на цените
- 13.05.2026 г. - 119,59 € / 233,9 лв.
- 30.03.2025 г. - 119,59 € / 233,9 лв.
- 7.09.2024 г. - 77,15 € / 150,89 лв.
- 16.07.2024 г. - 90,96 € / 177,9 лв.
- 21.03.2024 г. - 99,14 € / 193,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 111,41 € / 217,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Milagro, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Стил | Други |
| Тип | Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Брой крушки | 3 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Series | ZIGGY Milagro |
| Производител | Milagro |
Подобни продукти


Плафон LED + дистанционно управление WHITE APP660
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Плафониера МИРАЖ, ø300, бял мат, 1xE27

Japandi Плафон Кремав с Ленен Абажур - Aisha
В джапанди стил
В наличност
Таванна лампа месинг с LED 3-степенна димираща 3-светлина - Navara
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Zuma Line MS748500R-3-GD - LED Димируема лампа BOVE 49W/230V 3000/4000/5500K златист
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Zuma Line MS748320R-3-GD - LED Димируема лампа BOVE 32,5W/230V 3000/4000/5500K златист
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Таванна лампа Месинг с LED 3-степенна димируема 4-светлина - Navara
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Плафон ЛИОН, ø400, крем, абажур Сами Екрю, 1xE27

Класическа таванна лампа естествена с бяло стъкло - Mesiac
Стъкло, модерни, кръгъл
В наличност
Rabalux 71383 - LED Плафониера AMILIA LED/24W/230V 3000/4000/6500K златист
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Дизайнерски плафон златен с бяло стъкло 2-светлина - Aniek
Стъкло, пластмаса, кръгъл
В наличност
Плафон ЛИОН, ø300, крем, абажур Сами Екрю, 1xE27

Таванна лампа златиста с LED 3-степенен димер 5-светлина - Lejo
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Плафониера МЕСИНА, ø300, бял мат, 1xE27

Solight WO8017 - LED таванно осветление LARIOS LED/48W/230V+DO пр.39 см бяло
В наличност
Плафон ЛАУРА, бял/сребро, 4xE14
Метал

Дизайнерски таванна лампа сива 60 см 5-светлина - Plu
В наличност
Плафон ЛИОН, ø300, бял, абажур Сами Бял, 1xE27

Eglo 97744 - LED полилей MIRAFLORES, повърхностен монтаж, 4xLED/9W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Eglo 96444 - LED таванно осветително тяло RIBAS LED/17,5W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерен плафон Sienna с бял 34cm IP44 - Walden
Модерни
В наличност
Плафон АЛЕКСА, бял, 5xE27
LED лампи

Модерна таванна лампа злато с опалово стъкло 5-светлина - Атина
Стъкло, модерни
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло MODERN MINI LED/49W/230V 3000-6000K + дистанционно управление
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED плафон PILANA LED/24W/230V дъб/бяло 32x32 cm
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Пендел atmosphera Alara, Бежов, 69 cm
Метал
В наличност
Rabalux 5421 - Плафон UFO 2xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Plast Port - Поликарбонатен ролтоп капак кръгъл ф39см PC-(GFM-13)
Кръгъл

Таванна лампа бяла с LED 3-степенно димиране 4-светлини - Navara
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Бяло/в месингов цвят осветително тяло за таван със стъклен абажур 39x26 cm Dolunay – Opviq lights
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Дизайнерски таванен аплик златен с бяло стъкло - Aniek
Стъкло, кръгъл, квадратен
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Комплект от 2 табуретки AVIKO, Ø 38/45 cm, сива/бежова
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Спортна количка ANNET PLUS бежова
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Двойна ретро розетка за дома с рамка, 230 V, бежова
В наличност
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка