
Плафон APP1216-1CP
Модерни, индустриални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Потолен осветител с модерен дизайн и дистанционно управление. Избор на цветна температура: 3000/4000/6000K. Регулируема яркост, функция за нощно осветление и таймер. Варианти на осветление: външен кръг 3000K + вътрешен 6000K, цялото осветително тяло 4000K, външен кръг 6000K + вътрешен 3000K. Вариантът на осветление може да се зададе чрез дистанционното управление.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 49 W |
| Температура на светлината | 3000-6000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 3430 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 49 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 49 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 235 W |
| Series | MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, кръгъл, квадратен
В наличност
Стъкло
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
Метал

Стъкло, пластмаса, кръгъл
В наличност
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност


Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ориенталски, в джапанди стил
В наличност
Стъкло, модерни, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Модерни, скандинавски, ориенталски
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
LED лампи

Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност


С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка