
Външен соларен фенер Фенер Син, височина 15 см Tint - Star Trading
Соларен източник, ECOlogic, е слънчева
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Прожектор с висококачествен LED SMD чип.Цвят на светлината: зелен.Степен на механична защита: IK06.Благодарение на високата степен на защита IP65 е идеален за външна употреба.Изработен от висококачествен леен под налягане алуминий.Устойчив на корозия.Прожекторът излъчва само зелена светлина (не съдържа бяла светлина).
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Място | Гараж/Градина и пътеки |
| Стил | Други |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W |
| Тип | LED Прожектор |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Степен на механична устойчивост | IK06 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 20 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 70 Ra |
| Ъгъл на лъча | 110 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Series | LED FLOODLIGHT V-Tac |
| Производител | V-Tac |

Соларен източник, ECOlogic, е слънчева
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка


230V
В наличност
Стенни лампи, пластмаса, е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност









Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка
Е слънчева
В наличност



Стенни лампи
В наличност

Стенни лампи, пластмаса, е слънчева
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Пластмаса
В наличност
230V
В наличност

230V
В наличност


Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



E27, LED
В наличност

Цифрови будилници
В наличност