
Eglo 97042 - LED таванно осветително тяло REGASOL LED/18W/230V
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Лампа с модерен дизайн. Главна лампа - бяла светлина, подсветка - RGB + бяло. Благодарение на функцията RGBW можете лесно да сменяте цветовете + белия. Възможност за регулиране на яркостта и смяна на цветовата температура. Настройка на цветовата температура: 2700 - 5000K. Главната лампа и подсветката могат да се настройват индивидуално. Лампата е контролира чрез дистанционно управление (включено). Подходяща за осветление на всекидневна стая или спалня.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W |
| Температура на светлината | 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K |
| Общ светлинен поток | 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W |
| Series | GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt |
| Производител | Leuchten Direkt |

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Дистанционно управление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

