
Varta 17624101111 - LED осветление за мебели с датчик за движение LED/5V
LED, топла
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED осветително тяло за монтаж под шкаф с възможност за регулиране на яркостта и цвета на светлината.Цвят на светлината: 2700-6500K.Дължина на кабела: 1,5 м.Управление чрез приложението LEDVANCE SMART + WiFi App, което можете да изтеглите безплатно на своя смартфон или таблет.Приложението е съвместимо с iOS 9.0 или Android 4.4 и по-нови версии.Поддръжка на гласово управление - функция Amazon Alexa или Google Home.QR код за изтегляне на приложението можете да намерите в галерията.Към осветителното тяло може да се закупи разширителен комплект, който можете да намерите ТУК.Информационните материали с висока резолюция можете да намерите тук.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Тип | Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф |
| Място | Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня |
| Функция | LED технолигия/Wi-Fi/Alexa, LED технолигия/Wi-Fi/Alexa, LED технолигия/Wi-Fi/Alexa, LED технолигия/Wi-Fi/Alexa, LED технолигия/Wi-Fi/Alexa, LED технолигия/Wi-Fi/Alexa, LED технолигия/Wi-Fi/Alexa, LED технолигия/Wi-Fi/Alexa, LED технолигия/Wi-Fi/Alexa, LED технолигия/Wi-Fi/Alexa, LED технолигия/Wi-Fi/Alexa, LED технолигия/Wi-Fi/Alexa |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Series | GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, UNDERCABINET Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, UNDERCABINET Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, UNDERCABINET Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, UNDERCABINET Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, UNDERCABINET Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, UNDERCABINET Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, UNDERCABINET Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, UNDERCABINET Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, UNDERCABINET Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, UNDERCABINET Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, UNDERCABINET Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, UNDERCABINET Ledvance |
| Производител | Ledvance |

LED, топла
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, неутрални
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, неутрални
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
LED, топла
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
