
Brilagi - Спот SELE 1xGU10/30W/230V черен
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя TK Lighting, който имаме на склад на цена 4.96 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Стил | Други |
| Тип | Спот |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Series | TOP TK Lighting |
| Производител | TK Lighting |

230V
В наличност
Стъкло, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи, бронз
В наличност
Модерни
В наличност
Метал
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Бронз, индустриални
В наличност
Модерни, повърхностни светлини, накланяне
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, пластмаса
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност