Препоръчва се
Brilagi - Външна LED гирлянда 300 LED, 8 режима, 35 m, IP44, многоцветна
История на цените
- 25.05.2026 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 5.03.2024 г. - 22,45 € / 43,91 лв.
Описание на продукта
Коледен гирлянд, който е идеален за коледна украса на градини. Този коледен гирлянд е перфектен избор за осветление на коледно дърво с височина от 220 до 250 см. Подходящ за външна и вътрешна употреба. Поради ниската интензивност на светлината се използва като декоративно осветление. Възможност за избор между 8 различни светлинни режима (напр. мигане, плавно преливане на светлината, затъмняване). Включва таймер 6ч/18ч - автоматично се изключва след 6 часа работа и се включва отново след 18 часа. Функция памет - при включване се активира последният използван светлинен режим. Цвят на светлината: многоцветен. Брой LED диоди: 300. Дължина на осветения кабел: 30 м. Дължина на захранващия кабел: 5 м. Цвят на кабела: зелен.
Спецификации
| Асортимент | Светлинни вериги |
|---|---|
| Видове коледно осветление | Външно коледно осветление |
| Източник на светлина | Електричество |
| Тип | Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички |
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
| Място | Градина и пътеки/Всекидневна стая/Спалня, Градина и пътеки/Всекидневна стая/Спалня, Градина и пътеки/Всекидневна стая/Спалня, Градина и пътеки/Всекидневна стая/Спалня, Градина и пътеки/Всекидневна стая/Спалня, Градина и пътеки/Всекидневна стая/Спалня, Градина и пътеки/Всекидневна стая/Спалня, Градина и пътеки/Всекидневна стая/Спалня, Градина и пътеки/Всекидневна стая/Спалня, Градина и пътеки/Всекидневна стая/Спалня, Градина и пътеки/Всекидневна стая/Спалня, Градина и пътеки/Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W |
| Series | XMAS_1 Solight, DECORATION Nedis, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 220 cm, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 250 cm, XMAS_1 Solight, DECORATION Nedis, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 220 cm, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 250 cm, XMAS_1 Solight, DECORATION Nedis, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 220 cm, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 250 cm, XMAS_1 Solight, DECORATION Nedis, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 220 cm, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 250 cm, XMAS_1 Solight, DECORATION Nedis, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 220 cm, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 250 cm, XMAS_1 Solight, DECORATION Nedis, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 220 cm, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 250 cm, XMAS_1 Solight, DECORATION Nedis, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 220 cm, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 250 cm, XMAS_1 Solight, DECORATION Nedis, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 220 cm, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 250 cm, XMAS_1 Solight, DECORATION Nedis, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 220 cm, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 250 cm, XMAS_1 Solight, DECORATION Nedis, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 220 cm, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 250 cm, XMAS_1 Solight, DECORATION Nedis, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 220 cm, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 250 cm, XMAS_1 Solight, DECORATION Nedis, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 220 cm, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 35 m for 250 cm |
| Производител | Brilagi |
Най-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Brilagi - Ултра тънко LED осветително тяло за баня LED/18W/230V Ø 30 см златисто IP54
С IP44
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Cole&Mason - К-кт мелнички за сол и пипер SOUTHWOLD 2 бр. 16,5 см
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Severin AS 3915 - електрически слайсер 180 W/230 V, неръждаема стомана
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
