
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличностОвлажнителят превръща водата в фин мъгла, която се разпръсква в помещението и подобрява качеството на въздуха. Идеален за алергични хора. Оборудван е с LED подсветка, която изпълнява функцията на нощна лампа. Може да се използва и с ароматни масла. Защита срещу липса на вода. Функция таймер. Време за временно овлажняване: 16 часа, непрекъснато овлажняване: 10 часа. Капацитет: 25-35 мл/ч. Обем: 300 мл. Лесно преносим в раница или чанта. Захранване чрез USB кабел, включен в комплекта.
| Максимална входяща мощност на лампата | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
|---|---|
| Стил | Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други, Декоративен/Други |
| Място | Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая |
| Тип | Декорации/Пречиствател за въздух, Декорации/Пречиствател за въздух, Декорации/Пречиствател за въздух, Декорации/Пречиствател за въздух, Декорации/Пречиствател за въздух, Декорации/Пречиствател за въздух, Декорации/Пречиствател за въздух, Декорации/Пречиствател за въздух, Декорации/Пречиствател за въздух, Декорации/Пречиствател за въздух, Декорации/Пречиствател за въздух, Декорации/Пречиствател за въздух |
| Гаранционен срок | 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца |
| Функция | LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Series | AIR Platinet, AIR Platinet, AIR Platinet, AIR Platinet, AIR Platinet, AIR Platinet, AIR Platinet, AIR Platinet, AIR Platinet, AIR Platinet, AIR Platinet, AIR Platinet |
| Производител | Platinet |

Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност