
Argon 7082 - Лампион TORRE 2xG9/6W/230V черен
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 170.42 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Стил | Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Series | DEMBLEBY Eglo, DEMBLEBY Eglo, DEMBLEBY Eglo, DEMBLEBY Eglo, DEMBLEBY Eglo, DEMBLEBY Eglo, DEMBLEBY Eglo, DEMBLEBY Eglo, DEMBLEBY Eglo, DEMBLEBY Eglo, DEMBLEBY Eglo, DEMBLEBY Eglo |
| Производител | Eglo |

Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, индустриални, с димер
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност