Продукти, които може да харесате
Eglo 96439 - LED Димируем лампион LAROA LED/4,5W/230V
История на цените
- 30.04.2026 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
- 2.10.2024 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 70 € / 136,91 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 66.25 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| С димер | Да |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Постепенно димируем, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Постепенно димируем, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Постепенно димируем, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Постепенно димируем, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Постепенно димируем, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Постепенно димируем, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Постепенно димируем, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Постепенно димируем, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Постепенно димируем, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Постепенно димируем, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Постепенно димируем, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Постепенно димируем |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 550 lm, 550 lm, 550 lm, 550 lm, 550 lm, 550 lm, 550 lm, 550 lm, 550 lm, 550 lm, 550 lm, 550 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | LAROA Eglo, LAROA Eglo, LAROA Eglo, LAROA Eglo, LAROA Eglo, LAROA Eglo, LAROA Eglo, LAROA Eglo, LAROA Eglo, LAROA Eglo, LAROA Eglo, LAROA Eglo |
| Производител | Eglo |
Препоръчва се

Дизайнерска подова лампа стомана с опалово стъкло 5-светлина - Sixties Marmo
Стъкло, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Japandi подова лампа дърво с ленен абажур 70 см - Lamel
Дърво, в джапанди стил
В наличност
Модерна подова лампа бронз с LED - Eva
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерна подова лампа дърво с бежов абажур - Stojon
Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
Подова лампа с арка от стомана с бяла мраморна основа с стоманен абажур - Arc XXL
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Дизайнерски подов аплик черен със злато и опушено стъкло - Zuzanna
Стъкло, модерни
В наличност
Japandi подова лампа бежова 3 светлини - Organica
Скандинавски, в джапанди стил
В наличностБезплатна доставка
Арт Деко подова лампа черна 3-светлина с димно стъкло - Vidro
Стъкло
В наличност
Подова лампа от стомана с LED с сензорен димер - Sixties Trento
LED лампи, с димер, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Подова лампа стомана с лампа за четене с LED и димер - Diva 2
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Дизайнерски подов аплик месинг с LED 5-светлини - Sixties Trento
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа месинг с LED и димер с лампа за четене - Empoli
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерна стоманена аркова лампа регулируема - Grande
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Арт Деко подова лампа черна с черни пера - Peahen
В наличностБезплатна доставка
Рустикална подова лампа черна с дърво 2-светлина - Chon
Дърво, с димер
В наличност
Модерна дъгова лампа месинг с бежов абажур - Vinossa
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Brilagi - LED подова лампа CERIA 1xE27/40W/230V Ø 45 см зелен/матов хром
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерна външна подова лампа бежова с бял абажур IP44 - Big Virginia
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа златиста с лампа за четене с LED и димер - Diva 2
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Дизайнерски подов аплик тъмно бронз със злато 5-светлина - Sixties Marmo
В наличностБезплатна доставка
Арт Деко подова лампа бежова с бели пера - Peahen
В наличностБезплатна доставка
Japandi подова лампа дърво с ленен абажур 90 см - Lamel
Дърво, в джапанди стил
В наличност
Подова лампа месинг с LED с сензорен димер - Notia
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Подова лампа бронз с лампа за четене с LED и димер - Diva 2
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Ръстикална подова лампа дърво с ленен абажур бежов 32 см - Mels
Дърво
В наличност
Japandi подова лампа естествена с абажур - Dart
В джапанди стил
В наличност
Дизайнерски подов аплик черен с месинг и кехлибарено стъкло - Zuzanna
Стъкло
В наличност
Japandi подова лампа кафява плюшена тъкан 2 светлини - Trompet
В джапанди стил
В наличностБезплатна доставка
Индустриална подова лампа триножник бронз с дърво - Mangoes
Дърво, индустриални
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност




























