Продукти, които може да харесате
LED соларен стенен фенер с сензор LED/1,5W/3,7V 1200 mAh IP65
История на цените
- 1.05.2026 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 2.08.2024 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 1.08.2024 г. - 26,54 € / 51,91 лв.
- 31.07.2024 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 4.04.2024 г. - 26,54 € / 51,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
Описание на продукта
Соларен стенен осветител с датчик за движение и сензор за здрач. Автоматично се включва след залез при засичане на движение. Батерия: Li-Ion 3,7V 1200 mAh (включена в комплекта). Обхват: до 6 метра. Ъгъл на засичане: 120°. 3 РЕЖИМА: РЕЖИМ A - при засичане на движение предната и долната страна светят с 100% мощност за 10 секунди (ако няма движение, предната и долната страна светят с 20% мощност). РЕЖИМ B - при засичане на движение предната и долната страна светят с 100% мощност за 10 секунди (ако няма движение, свети само долната страна с 20% мощност). РЕЖИМ OFF - постоянно изключено.
Спецификации
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Със сензор за движение | Да |
| Тип | Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик, Екстериорен аплик/Соларен аплик |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W |
| Входяща мощност | 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Общ светлинен поток | 220 lm, 220 lm, 220 lm, 220 lm, 220 lm, 220 lm, 220 lm, 220 lm, 220 lm, 220 lm, 220 lm, 220 lm |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Напрежение | 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Капацитет | 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W |
| Series | FOX Greenlux, SOLAR Greenlux, FOX Greenlux, SOLAR Greenlux, FOX Greenlux, SOLAR Greenlux, FOX Greenlux, SOLAR Greenlux, FOX Greenlux, SOLAR Greenlux, FOX Greenlux, SOLAR Greenlux, FOX Greenlux, SOLAR Greenlux, FOX Greenlux, SOLAR Greenlux, FOX Greenlux, SOLAR Greenlux, FOX Greenlux, SOLAR Greenlux, FOX Greenlux, SOLAR Greenlux, FOX Greenlux, SOLAR Greenlux |
| Производител | Greenlux |
Препоръчва се

Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 4-светлинен ефект IP65 - Cellar
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 6 черни регулируеми външни прожектори за земя IP65 - Delux
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 2 романтични външни стенни лампи бронз - London
В наличност
Модерна външна стенна лампа ръждиво кафява с LED 2-светлина IP54 - Mal
В наличност
LED гирлянд за външна употреба с възможност за димиране 25xE12/1W/24/230V 17,5 m IP65 черен + дистанционно управление
230V
В наличност
LED соларен прожектор с сензор LED/5W/3,7V 4000K IP54 черен
Е слънчева
В наличност
Модерен външен прожектор черен регулируем IP65 - Delux
Пластмаса
В наличност
Модерна лампа за стълб за външен монтаж тъмно сива с опал 80 см IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
Модерна стенна лампа черна 2-светлина GU10 AR70 IP54 - Baleno
В наличност
Класическа фенери антично злато - New Haven
В наличност
LED външен декоративен гирлянд 10xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
Външна стоеща лампа черна 120 см IP44 - Хавана
В наличност
Индустриална външна подова лампа черна 65 см IP44 - Baleno
В наличност
Селска външна лампа черна IP44 - New Orleans 3
В наличностБезплатна доставка
Класически външен стенен аплик антично зелен IP44 - Glasgow
В наличност
Стойка за външна лампа черна с димен абажур 30 см - Denmark
Пластмаса
В наличност
Модерна външна подова лампа черна 65 см с контакт IP44 - Baleno
В наличност
Класически външен стълб черен 217 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
Външна стенна и таванна лампа антично злато кръгла IP44 - Noutica
В наличност
Модерен външен аплик тъмно зелен IP44 - Канзас
В наличност
Модерен стълб за външна лампа тъмно сив с опушено 45 см - Malios
В наличност
Винтидж външна стенна лампа бронзова - Antigua Down
В наличност
Външна стенна и таванна лампа антично злато овална IP44 - Noutica
В наличност
Комплект от 6 външни стенни лампи черни квадратни с LED IP65 - Gem
В наличност
Индустриална стоеща лампа за външен монтаж ръждиво кафява 65 см IP44 - Baleno
В наличност
Комплект от 2 външни стенни лампи черни с детектор за движение - Rotterdam
В наличност
Класически външен стълб черен 122 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
Романтичен външен стенен фенер тъмно зелен - Лондон
В наличност
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20m черна IP44 топла бяла светлина
В наличност
Brilagi - LED соларен декоративен гирлянд BUBBLE 200 LED / 8 функции / 20 м / IP65 / топла бяла
Е слънчева
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
WMF - Настолен електрически грил LONO 2400W/230V неръждаема стомана
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност





















