
Japandi Плафон Бял 25см - Madleine
Модерни, скандинавски, в джапанди стил
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя NEDES, който имаме на склад на цена 13.22 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Място | Баня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Дълбочина на вграждане | 60 mm |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Входяща мощност | 10 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Монтажен отвор | 90 mm |
| Общ светлинен поток | 850 lm |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Количество в опаковката | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Брой крушки | 1 |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Стил | Други |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Series | LDL Nedes |
| Производител | NEDES |

Модерни, скандинавски, в джапанди стил
В наличност
LED лампи

Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Метал
В наличност

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Стъкло, пластмаса, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Метал

Стъкло, модерни
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
Кръгъл

Метал, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност



Модерни
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


Ключ за осветление, 230V
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка