Красива светлина, добре осветява стаята.
История на цените
- 1.05.2026 г. - 106,3 € / 207,9 лв.
- 30.03.2025 г. - 106,3 € / 207,9 лв.
- 10.10.2024 г. - 77,15 € / 150,89 лв.
- 13.08.2024 г. - 95,05 € / 185,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 106,3 € / 207,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерен таванен осветител с изчистен дизайн. Подходящ за осветление на дневната и спалнята. Може да се управлява чрез мобилен телефон. Приложението е съвместимо със системите Android и iOS. Осветителят работи с интелигентни устройства като Amazon Echo и Google Home. Лесно свързване с приложението – просто свържете устройството към вашата Wi-Fi мрежа. В комплекта е включено и дистанционно управление. Осветителят предлага плавно регулиране на яркостта, промяна на цветната температура, нощна светлина и функция за запаметяване. Цветна температура: 2700 - 6500 K. Регулируеми рамена. Вграден е енергоспестяващ LED източник.
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Стил | Други |
| Тип | Лампа |
| Функция | Alexa/Смарт осветление/LED технолигия |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 24 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 180 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 2600 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Series | REY Briloner, STAFF Briloner |
| Производител | Brilo |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Подобни продукти

Дизайнерско таванно осветление месинг с бяло градиентно стъкло - Pillon
Стъкло, модерни
В наличност
Eglo 97909 - LED RGB димируема плафонна люстра FRAIOLI-C LED/34W/230V
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Лампа за таван Kerizio-Diameter 17.4 cm.
LED лампи, 230V
В наличност
Japandi Плафон Бял 25см - Madleine
Модерни, скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Модерен плафон черен IP44 4-светлина - Cederic
Стъкло, модерни
В наличност
Таванна лампа бяла сива и кафява 3-светлина - Multidrum
В наличност
Класическа таванна лампа черна с опалово стъкло 35 см IP44 - Nohmi
Стъкло
В наличност
Пендел APP1174-1W Black
Модерни, индустриални
В наличност
Селска таванна лампа бяла 30 см 2 светлини - Drum
Кръгъл
В наличност
Дизайнерска таванна лампа черна с G95 рефлектор черен - Facile
Модерни
В наличност
Briloner 3542-018 - LED Димируем плафон NICO LED/12W/230V хром
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Плафонен полилей LAVA 3xG9/8W/230V бежов/опушен бежов
230V
В наличностБезплатна доставка
Лампа за таван Kerizio-Diameter 12 cm.
LED лампи, 230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
WMF - Настолен електрически грил LONO 2400W/230V неръждаема стомана
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
