
Модерна стоманена стенна лампа с USB-C, накланяща се - Rex
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 15.25 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Стенен спот |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 280 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Стил | Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W |
| Series | KAREN Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи

Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, дърво
В наличност
LED лампи

Метал, LED лампи
В наличност
230V
В наличност
Стъкло
В наличност
Метал, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Индустриални, 230V, топло бяла светлина
В наличност

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност
Среден
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

