
Стенна лампа в сиво-златист цвят Bubble - Trio Select
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Точково осветително тяло Rattan в индустриален стил препоръчваме за различни помещения във вашия апартамент: можете да го монтирате в дневната, трапезарията, кухнята или дори в спалнята. Матираното черно метално осветително тяло е допълнено с абажур във формата на чадър от естествен ратан. Осветителното тяло може да се закрепи на стената с помощта на кръгла декоративна основа. Rattan може да се използва с една крушка с мощност до 15W. Типът на фасунгата е E14. В зависимост от вашия вкус и помещението, където ще инсталирате осветлението, можете да изберете светлинен източник с топла или естествено бяла светлина. Ако го поставите например в спалнята, използването на крушка, излъчваща топла бяла светлина, ще ви помогне да създадете уютна, интимна атмосфера. Това точково осветително тяло може да се управлява чрез клавишен ключ на долната част на декоративната основа. Размерите на Rattan са следните: ширина 140 мм, диаметър 135 мм, разстояние от стената 150 мм, монтажен диаметър 80 мм. Този модел се доставя без светлинен източник.
| Дизайн | Индустриален |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Стил | Други |
| Тип | Стенен спот |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Коридор |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Series | RATTAN Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

Модерни
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност


Метал
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, дърво
В наличност


Модерни
В наличност


LED лампи





LED лампи
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, дърво, спалня и дневна
В наличност
Модерни

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност

230V
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

