
Globo - LED Стенен спот XARA 1xE14/6W/230V черен
LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 11.12 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Series | CAGE Brilagi, CAGE Brilagi, CAGE Brilagi, CAGE Brilagi, CAGE Brilagi, CAGE Brilagi, CAGE Brilagi, CAGE Brilagi, CAGE Brilagi, CAGE Brilagi, CAGE Brilagi, CAGE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Дърво, индустриални
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност

Рустик, Провинциални, ключ за осветление
В наличност
Рустик, LED лампи, Провинциални
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

Ретро, метал, рустик
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ретро, рустик, Провинциални
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Рустик, LED лампи, Провинциални
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
