Препоръчва се
Не е в наличност
Sollux SL.0212 - Аплик RICO 1xG9/40W/230V стъкло/бял
82,23 €
История на цените
- 25.05.2026 г. - 82,27 € / 160,91 лв.
- 30.03.2025 г. - 82,27 € / 160,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 52,1 € / 101,9 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Sollux, който имаме на склад на цена 51.65 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Стъкло |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Series | QUAD Sollux, RICO Sollux, QUAD Sollux, RICO Sollux, QUAD Sollux, RICO Sollux, QUAD Sollux, RICO Sollux, QUAD Sollux, RICO Sollux, QUAD Sollux, RICO Sollux, QUAD Sollux, RICO Sollux, QUAD Sollux, RICO Sollux, QUAD Sollux, RICO Sollux, QUAD Sollux, RICO Sollux, QUAD Sollux, RICO Sollux, QUAD Sollux, RICO Sollux |
| Производител | Sollux |
Най-добрите продукти от Lampite.bg

2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
138,84 €
271,55 лв.
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
122,2 €
239 лв.
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
28,51 €
55,76 лв.
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
32,64 €
63,84 лв.
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
24,38 €
47,68 лв.
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
71,79 €
140,41 лв.
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
16,07 €
31,43 лв.
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
78,1 €152,9 €
152,75 лв.299,05 лв.
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
20,62 €
40,33 лв.
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
125,96 €
246,36 лв.
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
20,25 €
39,61 лв.
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
31,78 €
62,16 лв.
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
10,29 €
20,13 лв.
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
43,76 €
85,59 лв.
Cole&Mason - К-кт мелнички за сол и пипер SOUTHWOLD 2 бр. 16,5 см
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
99,13 €
193,88 лв.
Severin AS 3915 - електрически слайсер 180 W/230 V, неръждаема стомана
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
146,21 €
285,96 лв.
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка





























