
2,07 €
4,05 лв.
Индустриална крушка E27/28W/230V прозрачна 2800K
E27
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Халогенна двуслойна крушка. Тип: A55. Замяна за крушка 60W.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | Халогенни крушки |
| Форма | Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус |
| Гаранционен срок | 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца |
| Функция | Димируем, Димируем, Димируем, Димируем, Димируем, Димируем, Димируем, Димируем, Димируем, Димируем, Димируем, Димируем |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 100, 100, 100, 100, 100, 100, 100, 100, 100, 100, 100, 100 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Тип | Халогенна крушка/Крушка за тежки условия, Халогенна крушка/Крушка за тежки условия, Халогенна крушка/Крушка за тежки условия, Халогенна крушка/Крушка за тежки условия, Халогенна крушка/Крушка за тежки условия, Халогенна крушка/Крушка за тежки условия, Халогенна крушка/Крушка за тежки условия, Халогенна крушка/Крушка за тежки условия, Халогенна крушка/Крушка за тежки условия, Халогенна крушка/Крушка за тежки условия, Халогенна крушка/Крушка за тежки условия, Халогенна крушка/Крушка за тежки условия |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Температура на светлината | 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K |
| Общ светлинен поток | 624 lm, 624 lm, 624 lm, 624 lm, 624 lm, 624 lm, 624 lm, 624 lm, 624 lm, 624 lm, 624 lm, 624 lm |
| Среден живот на ресурса | 2000 h, 2000 h, 2000 h, 2000 h, 2000 h, 2000 h, 2000 h, 2000 h, 2000 h, 2000 h, 2000 h, 2000 h |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Входяща мощност | 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Series | CLASSIC NBB, CLASSIC NBB, CLASSIC NBB, CLASSIC NBB, CLASSIC NBB, CLASSIC NBB, CLASSIC NBB, CLASSIC NBB, CLASSIC NBB, CLASSIC NBB, CLASSIC NBB, CLASSIC NBB |
| Производител | NBB |

E27
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност

E40, студено бяло (5000 - 7000К)
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED, ECOlogic
В наличност
E40
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27
В наличност
E27, LED
В наличност
E14
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E40
В наличност
LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E40
В наличност
E27, LED
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
